The Townhouse’da brunch zamanı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 09.11.2019 12:04:14

The Townhouse’da brunch zamanı

Anadolu Yakasının vazgeçilmez adresi The Townhouse, Pazar günlerine özel keyifli brunch menüsü ile brunch’ı yeniden tanımlıyor.

 

 

The Townhouse’un modern ve dinamik brunch menüsünde; günlük hazırlanan özel brioche ekmeği üzerine taze avokado püresi, meksika biber turşusu, poşe yumurta ile “Avocado on Brioche”; kaburga ve poşe yumurtanın eşsiz lezzet uyumu ile “Braised Short Ribs dikkat çekiyor. 

 

The Townhouse’un brunch menüsünde yer alan paylaşımlık Breakfast Board”; çeşit çeşit peynirleri, füme etleri ve farklı lezzetleri bir araya getirerek, klasik kahvaltı tabaklarına bambaşka bir yorum getiriyor. 

 
Brunch menüsünün tatlı lezzetlerinden “Fluffy Pancake” ve “French Toast ise Pazar günü kendini şımartmak isteyenlere iyi bir alternatif oluşturuyorÖzel tarifler ve sunum teknikleriyle hazırlanan nefis kokteyllersmoothie’ler ve taze sıkılmış meyve suları da Pazar gününe özel lezzetli tabaklara eşlik ediyor. 

 
Samimi atmosferi, geniş – rahat masaları, aydınlık ve ferah bahçesi ile The Townhouse, uzun ve hoş sohbetler geçirmek isteyenleri Pazar brunch’larına davet ediyor. 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.