Hiref Cafe Nişantaşı açıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 06.11.2019 11:55:16

Hiref Cafe Nişantaşı açıldı

2003 yılında DEMSA Group bünyesinde kurulan Hiref, bugün göz kamaştırıcı çağdaş tasarımlarıyla Türkiye ve dünyada lüks mağaza, otel, ofis ve ev yaşam alanlarına girmiştir. Şimdi ise Nişantaşı St. Regis’te açılan Hiref Cafe; çağdaş tasarımlar, sanat, gurme lezzetler ve bistro kültürünü bir araya getirdiği yepyeni konseptini Abdi İpekçi’ye taşıyor!

Hiref Cafe’nin keyifli ambiansında yemeğinizi yiyip, kahvenizi içtikten sonra mekanın ‘gurme’ bölümünde mutfağınız için ev alışverişi yapabilir, sevdikleriniz için en özel hediyeleri seçebilirsiniz! Gourmet ürünler arasında yer alan Gökçeada’dan gelen zeytinyağları, Artvin’de özel olarak üretilen organik ballar mutfağınıza farklı lezzetler katacak.
 
En çok beğeni toplayan Narlı Fıstıklı Lokum, özel Hiref Gourmet kutularında çeşitlerini arttırarak devam ederken doğal ürünlerle hazırlanan portakallı ve fıstıklı lokumlar Hiref Cafe müdavimlerinin favorileri arasında yer alıyor. Geleneksel Türk kahvesi sunumuna eşlik eden hurmalı cheesecake ve puding, menüde öne çıkan lezzetlerden. Menüde bulunan birbirinden leziz tatlılar, veganlara özel Ege otlarıyla hazırlanan salatalar, günün çorbası ve Anadolu Türk mutfağının en güzel lezzetlerinden mantı şimdiden favori lezzetler arasında.


 
Hiref Concept Store Tasarım bölümünde geleneksel el sanatlarının çağdaş bir tasarım anlayışıyla birleştiği objelerin yanı sıra Anadolu kültürünü yansıtan aksesuar, mücevher koleksiyonları, kolye, küpe ve yüzükten oluşan etnik aksesuarların satışı yine aynı özen ve zevkle devam ediyor.
 
Sanatseverler için Hiref  Cafe bir sanat galerisi atmosferiyle de değerli sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapıyor. Fikret Mualla, Ahmet Güneştekin, Nuri İyem gibi sanatçıların tabloları Hiref Cafe’nin duvarlarını süslerken aynı zamanda sizlere özel satışa sunulmakta.. Anadolu’da yaptığı çalışmalarla Anadolu  el işçiliğini ve el sanatlarını çağdaş tasarım anlayışı ile harmanlayarak günümüze taşıyan Hiref, Geleneksel Anadolu motiflerinin yer aldığı özel tasarımlarını  yeni konsept mağazasında sizlerle buluşturuyor. Nişantaşı St Regis Hotel altında yer alan  Hiref  Cafe; Pazartesi-Cumartesi  10.00-20.00 Pazar günleri 12.00-20.00 arası sizlere hizmet veriyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.