SAM Kitchen&Bar’da kahvaltı keyfi
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 06.11.2019 09:51:46

SAM Kitchen&Bar’da kahvaltı keyfi

Nişantaşı Milli Reasürans Çarşısı’nın gözdesi SAM Kitchen and Bar, zengin kahvaltı menüsüyle güne anlam katıyor. Klasikten şaşmayanlar için yöresel peynirlerden oluşan kahvaltı tabağı, yöresel etlerden oluşan şarküteri tabağı dikkat çekerken; yenilikçi lezzetlerin peşinde olanlar için otlu peynirli pizzette, avokado tost, ev yapımı granola önemli seçenekler arasında. French toast ve pancake sevenler de SAM’den mutlu ayrılacak.

Nişantaşı’nda günün her saatini güzelleştiren SAM Kitchen&Bar, zengin kahvaltı menüsüyle merak uyandırıyor. Pazar hariç haftanın her günü saat 10.00-14.00 arasında kahvaltı servisi veren SAM’in menüsünde neler yok ki? Klasikten şaşmayanlar için yöresel peynirlerden oluşan kahvaltı tabağı, yöresel etlerden oluşan şarküteri tabağı dikkat çekerken; yenilikçi lezzetlerin peşinde olanlar için pek çok alternatif mevcut: Otlu peynirli pizzette, avokado tost, ev yapımı granola bunlardan birkaçı…

 

Yeni nesil lezzetler

French toast sevenler için de SAM doğru adres. Romlu elma, tuzlu karamel ve sütlü dondurma ile servis edilen bu lezzet, yepyeni bir deneyim vadediyor. SAM, pancake sevenleri de unutmuyor. Orman meyveleri, süt reçeli ve kaymaklı dondurmayla sunulan pancake’ler kahvaltıya anlam katıyor. Kırmızı meyveli smoothie bowl ise yeni nesil kahvaltı tarzını dört dörtlük karşılıyor. Yulaf, kabak çekirdeği, kuru dut, ceviz ve keten tohumuyla hazırlanan bu lezzet övgüyü hakediyor. Tüm bu özel lezzetler SAM’in iç açıcı atmosferiyle birleşip muhteşem bir güne başlamanızı sağlıyor.

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.