Hafız Mustafa kalitesiyle en ‘doğal’ lezzet: lokum
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 31.10.2019 10:31:34

Hafız Mustafa kalitesiyle en ‘doğal’ lezzet: lokum

Kuruluşu Tanzimat Dönemi’ne dayanan 155 yıllık lezzet ustası Hafız Mustafa, özel üretim teknikleri ve doğal kök boya ile lezzetlendirdiği 50’nin üzerindeki lokum çeşidiyle keyifli anlarınıza tat katmaya devam ediyor.

Bayramların sembolü, kahvenin baştacı, geleneksel Türk mutfağının Osmanlı döneminden bugüne değişmeyen tadı, lokum... Bir asırdan fazladır İstanbulluları geleneksel tatlarıyla buluşturan Hafız Mustafa, keyifli anlarımızın vazgeçilmez tadı lokumda Tanzimat dönemine dayanan 155 yıllık uzmanlığını sürdürüyor... Özel üretim teknikleri ve doğal kök boyası ile lezzetlendirilen 50’nin üzerinde Hafız Mustafa kalitesiyle sunulan lokum çeşidi, sevdiklerinizle paylaşmanız için sizleri bekliyor.

Osmanlı saray mutfağının en köklü ve üyesi lokum, yüzyıllar öncesinde boğazı rahatlatıcı etkisiyle şifa niyetine hayatımıza girmişti. Geçmişten günümüze pek çok aroma ile farklı tatlara bürünen lokum Hafız Mustafa’nın ayrıcalıklı mönüsünde yer alan cevizli krokanlıdan portakallı fındıklıya, narlı fıstıklıdan gül yapraklı ve naneli aromalarına kadar farklı damak zevklerine hitap eden lokum, lezzet tutkunlarını mutlu ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.