Meram Restoran Grubu Hollanda’da bulunan tüm şubelerinin yönetiminde Kerzz Pos kullanıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 22.10.2019 09:47:27

Meram Restoran Grubu Hollanda’da bulunan tüm şubelerinin yönetiminde Kerzz Pos kullanıyor

Hem ciro hem de şube bazında Hollanda’nın en büyük restoran grubu olan Meram Restoran Grubu Restoranlar Genel Müdürü ve Marka Ortağı Erdoğan Yüce’den bir Türk firması olan Kerzz Pos’tan aldıkları verimi ve ihtiyaçlarına göre ürettikleri çözümleri dinledik.

Kerzz Pos’la 6 ay önce tanıştık. Yaklaşık 4 aydır da programı kullanıyoruz. Kerzz Pos’u özellikle seçmemizin sebebi Hollanda’da kullandığımız programlardan alamadığımız raporları Kerzz Pos’la daha verimli bir şekilde alabilmemiz ve her şeyi daha iyi yönetebilmemiz. Özellikle personel tarafından aldığımız raporlar Kerzz Pos’u tercih etmemizi sağladı. Hollanda’daki diğer seçeneklere baktığımız zaman Kerzz Pos onlardan en az 10 kat daha fazla alternatif sunduğu için tercih ettik. Kerzz Pos’u şu an 9 restoranımızda kullanıyoruz. Bu restoranlarımızda da verimliliği yüzde 20 artırmış durumda.’’ 

“Personelimizi anlık olarak izleyebiliyoruz”
Kerzz Pos’un çalışma hayatına katkılarından bahseden ve sağladıkları kolaylıkları dile getiren Erdoğan Yüce: “Kerzz Pos bizim çözüm ortağımız oldu. Personel bölümümüzde bize özgü değişiklikler yaptılar. Personelimizi anlık olarak izleyebiliyoruz ve anlık cost çıkartabiliyoruz. Bu özellik bizim için çok büyük bir artı oldu. Aynı zamanda anlık food&bevarege cost çıkartabiliyoruz. Günlük kontrol etme mekânizmasını sağladık ve işleyişimizde herhangi bir problem yok. Bütün şubelerimizde şu anda kullanmaya başladık aynı zamanda 2 ay sonra açacağımız bir merkez mutfak projemiz var orada da merkezi yönetim kısmını kullanacağız. Anlık ciro bilgisi, cost bilgisi, personel bilgisini alabiliyoruz. Aslında bizim anlık görmek istediğimiz her şeyi Kerzz Pos bize verebiliyor” diyor.

“Kerzz Pos’la anlık oluşan problemleri çözebiliyoruz”
Kendi şubeleri dışında franchise şubelerini de Kerzz Pos sayesinde kontrol edebildiklerini söyleyen Erdoğan Yüce şu açıklamalarda bulunuyor: “Bizim şu an da iki tane franchise’ımız var Hollanda’da ve franchise’lar işletme anlamında çok fazla bilgiye sahip olmuyorlar. Kerzz Pos’la birlikte biz yaptıkları hataları anlık olarak onlara söyleyebiliyoruz. Böylelikle anlık oluşan problemleri çözebiliyorlar. O anlamda çok büyük bir faydası oldu. Satış bilgilerini analiz edip hangi ürünü ne kadar satmaları gerektiğini iletebiliyoruz. Bu özellikler de özellikle franchise yönetiminde bizlere artı sunmaya başladı. Franchise’lar dışında da Meram Amsterdam Oost, Meram Amsterdam Osdorp, Meram Amsterdam West, Meram Rotterdam West, Meram Rotterdam Zuid, Meram Amsterdam Oost cafe, Meram Amsterdam Zuidoost, Meram Bos en Lommer ve Meram Street Food’da Kerzz Pos kullanıyoruz.”

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.