Dünyaca ünlü Perulu şefler Virgilio Martinez ve Pia Leon Gastromasa’ya geliyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 20.09.2019 11:38:14

Dünyaca ünlü Perulu şefler Virgilio Martinez ve Pia Leon Gastromasa’ya geliyor

V. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı ‪30 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Bu yılki teması ‘ilham’ olan konferansın adresi Haliç Kongre Merkezi olacak.

Gastromasa, her yıl dünyaca ünlü şefleri ve yabancı medya mensuplarını Türkiye’ye getirerek, hem Türk gastronomisinin hem de Türk kültürünün ve tarihinin dünyaya tanıtılmasında öncülük ediyor. Gastromasa’nın bu yılki konuklarından biri de dünyaca ünlü Perulu şefler Virgilio Martinez ve Pia Leon. Ünlü şefler kendilerine ilham veren tabakları Gastromasa’da gastronomi severler için hazırlayacak.

Konferansın bu yılki teması "ilham"
Global anlamda uluslararası bir marka statüsü elden eden Gastromasa, dünya çapında organize edilen gastronomi konferanslarında ilk beş arasında yer alıyor. Bu yıl V’incisi gerçekleşecek olan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, her yıl olduğu gibi bu yıl da; dünyaca ünlü yıldız şefleri Türkiye’ye getirecek. Konferansın bu yılki teması ise ‘ilham’ olacak. Yıldızlı şefler gerçekleştirecekleri sunumlarda mutfakta kendilerine ilham veren noktalara değinecekler.

Dünya yıldızlarının bir araya geleceği Gastromasa’da hemen yerinizi ayırın!
Biletler Biletix’te!

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.