SAM Kitchen&Bar’dan Eylül lezzetleri
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 05.09.2019 11:08:15

SAM Kitchen&Bar’dan Eylül lezzetleri

Nişantaşı Milli Reasürans Çarşısı’nda yer alan SAM Kitchen&Bar menüsündeki yerel ve mevsimindeki malzemelerle hazırladığı lezzetlerleriye hem damağa hem de göze hitap etmeye devam ediyor. Eylül ayında SAM Kitchen&Bar’ın sıradışı lezzetleri arasında Füme Patlıcan Pizette, Piliç Kanat Lolipop ve köz mısır öne çıkıyor. Göz alıcı kokteylleri ve lezzet deneyimleriyle günün her anını keyfe dönüştürmek isteyenler SAM Kitchen&Bar’da buluşuyor.

Haftalık olarak yenilenen menüsüyle misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkarmaya devam eden SAM Kitchen&Bar, Eylül ayı lezzetleriyle misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Acılı dut pekmezi sosu ve küflü peynir ile hazırlanan Piliç Kanat Lolipop’la misafirlerine alışılmadık bir lezzet deneyimi sunan SAM Kitchen&Bar, fırın kiraz domates, kaymaklı labne peyniri ve fesleğen eşliğinde hazırladığı Füme Patlıcan Pizette ve aioli, acılı sos eşliğindeki köz mısırı ile de damaklarda unutulmaz bir tat bırakmaya hazır.

 Göz alıcı eşleşmeler

SAM Kitchen & Bar’da, damağa olduğu kadar göze de hitap eden kokteyller ve sıradışı lezzet deneyimleriyle günün her anını keyfe dönüştürmenize yardımcı oluyor. Between The Sheets ve Suicide kokteylleri, yemeğinizin en güzel tamamlayıcısı olacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.