Karadut lezzeti el yapımı dondurmayla buluştu
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 04.09.2019 15:00:57

Karadut lezzeti el yapımı dondurmayla buluştu

Kahve Dünyası, tatlı ve ekşiyi buluşturan kendine özgü bir tada sahip karadutu el yapımı dondurmasıyla buluşturdu, ortaya tadı damaklarda kalan bir lezzet çıktı.

Yalnızca 1-30 Eylül tarihleri arasında satışa sunulan Karadutlu Dondurma, ferahlamanın en leziz, doğal ve keyifli halini yaşatıyor. Rengiyle kokusuyla tatlı ve ekşiyi buluşturan kendine özgü tadıyla karadut, meyve severler için yeri çok özel bir lezzet. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan kaynağı olan karadut, zengin vitamin, mineral içeriğiyle vücuda sayısız fayda sağlıyor. Kahve Dünyası, tam mevsiminde toplanmış karadutları el yapımı dondurmasıyla bir araya getirerek tadına doyum olmayan Karadutlu Dondurma hazırladı. Lezzetinin sırrı doğal ve taze içeriğinde saklı Karadutlu Dondurma, tam yağlı inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, yağsız süt tozu ve mevsiminde toplanmış karadutlar ile dondurma keyfini zirveye taşıyor.

Özel ısı korumalı kutuda erimeyen dondurma
Özel ısı korumalı kutu içinde kiloluk olarak da alınabilen dondurma, bir buçuk saate kadar erimeden dayanarak bu lezzeti evlere ve iş yerlerine taşımaya olanak tanıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.