Popeyes’tan İstanbul Maltepe Park AVM’ye yeni restoran
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 03.09.2019 11:14:15

Popeyes’tan İstanbul Maltepe Park AVM’ye yeni restoran

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’de başarılı bir büyüme hikâyesi ortaya koyan Popeyes®, İstanbul Maltepe Park AVM’de restoran açarak lezzet duraklarına bir yenisini ekledi.

Türkiye’de, hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes®, yeni restoranını Maltepe Park AVM’de hizmete açtı. Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen özel lezzet formüllerini New Orleans’ın geleneksel lezzetleriyle bir araya getirerek eşsiz menüler sunan Popeyes®, yeni lezzet noktasında misafirlerini ağırlayacak. 200’ü aşkın restoranıyla hâlihazırda Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri konumundaki Popeyes, franchise olarak açılan Maltepe Park AVM’deki yeni lezzet noktasında, zengin menü alternatifleriyle Popeyes severleri bekliyor.
 
“Kontrollü büyümek isteyen İstanbullu girişimcileri bekliyoruz”
 
Yatırımcılara sundukları avantajlı franchise fırsatları ile sektöre yön vermeye devam ettiklerini ifade eden TAB Gıda Franchise Müdürü İlhan Erkan, sahip oldukları ekosistemin kapısını ardına kadar yatırımcılara açtıklarına dikkat çekti. Risk almadan kontrollü büyümek isteyen İstanbullu girişimcileri beklediklerini belirten Erkan, “TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci markaları için yatırımcılarımıza anahtar teslim işletme seçeneği sunuyoruz. Bugün Burger King®’in Türkiye’de faaliyet gösteren 650’den fazla restoranı içinden 250’den fazla restoranımız franchise olarak hizmet veriyor. Burger King®’in yanı sıra 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci® ve 3 Döner Stop® ve 15 Usta Pideci restoranı ile kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Güçlü işletme modelimizle sektöre yön vermeye devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

*Popeyes®, 2 Eylül 2019 tarihi itibariyle açık tavuk restoran zincirleri adedine göre Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 200’den fazla restoran sayısına ulaşarak Türkiye’deki liderliğini kanıtlamıştır.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.