Gloria Jean’s Coffees’in yeni mağazası Göztepe’de açıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 02.09.2019 10:34:08

Gloria Jean’s Coffees’in yeni mağazası Göztepe’de açıldı

Günün her saatinde kahve keyfini artırmayı amaçlayan Gloria Jean’s Coffees, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısında hizmet vermeye başladı.

Yeni mağazalar açarak lezzetli aromaları kahveseverlerle buluşturan Gloria Jean’s Coffees, yeni eğitim-öğretim sezonunda da tüm üniversitelilerin yanında olmayı amaçlıyor. Gloria Jean’s Coffees, öğrencilerin yoğun ders programı ve sınav haftalarında, arkadaşlarıyla sıcak kahve eşliğinde zaman geçirmek istediklerinde tercih ettiği en keyifli adres olmaya devam ediyor. Klasik espressolardan espressolu özel karışımlara, aromalı kahvelerden çay çeşitlerine kadar birçok ürünü deneyimlemeye davet eden marka, konforlu oturma ve çalışma alanları ile de oldukça dikkat çekiyor.

En kaliteli kahve çekirdeklerinden meydana gelen iki yüze yakın kahve çeşidini, kahveseverlere özenle hazırlayan marka, misafirlerinin hem zamandan hem de lezzetten ödün vermeden tatlı bir mola vermesini sağlıyor.
Take-away (al-götür) konseptinde hizmet veren marka, mobil uygulaması sayesinde canınız ne zaman kahve çekerse, “hızlı sipariş” seçeneği ile sıra beklemeden kahvenizi size özel olarak hazırlıyor. Ayrıca kullanıcılarına platform üzerinden arkadaşlarını bulup ekleyebilme, sohbet edebilme ve sosyal bir ortam oluşturabilme imkanı da sunuyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.