Kahve Dünyası Algötür, Antalya’daki ikinci adresinde
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 30.08.2019 23:58:19

Kahve Dünyası Algötür, Antalya’daki ikinci adresinde

Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Algötür konseptini Konyaaltı’ndan sonra Mall of Antalya’ya da taşıdı.

Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Algötür konseptini Konyaaltı’ndan sonra Mall of Antalya’ya da taşıdı. Kepez ilçesinde yer alan ve bölge halkının buluşma noktası olan AVM aynı zamanda Antalya Havalimanı’nın hemen karşısında yer aldığından, lezzet severleri yolculuk öncesi ve sonrasında eşsiz bir deneyim bekliyor. Antalya Havalimanı’nın hemen karşısında konumlanan alışveriş merkezinde yer alan mağaza, giriş katında lezzet tutkunlarına birbirinden yenilikçi tatlar sunuyor.

 

Kahveden çikolataya, dondurma ve fit lezzetlerden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara Kahve Dünyası’nın çok sevilen lezzetlerinden oluşan bir seçkinin yer aldığı mağazada, yalnızca bu konsept için oluşturulan bir menü de bulunuyor. Bu lezzetlerden biri de, tüm dünyada kahveseverler arasında yükselen trend olan draft kahve! Nitrojen tüplerle kurulan bir sistemle hazırlanan draft kahve, bu tüpler sayesinde ipeksi bir köpüğe kavuşurken kolay içimi ve zengin aromasıyla her yudumda ayrı bir keyif yaşatıyor.


Kahve Dünyası Algötür’e özel tasarımlar

Tasarımdan iç dekorasyona yepyeni bir konsept ile yaratılan Kahve Dünyası Algötür’lerde, Kahve Dünyası mağazalarından farklı olarak masaya servis yerine self servis hizmet sunuluyor. Mağazadaki şık oturma alanında tüketilebildiği gibi alıp götürülebilen yiyecek ve içecekler, tek kullanımlık kraft bardak ve tabaklarda servis ediliyor. Kahve Dünyası Algötür için özel üretilen paketler ise yenilikçi tasarımlarıyla çok sevilirken lezzetleri kolaylıkla taşımaya da olanak tanıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.