Radisson Blu Bosphorus Hotel düğün davetlerine ev sahipliği yapıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 30.08.2019 23:53:33

Radisson Blu Bosphorus Hotel düğün davetlerine ev sahipliği yapıyor

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan düğün gününüzde muhteşem anılar biriktirmek ve o geceyi rüya gibi geçirmek için İstanbul Boğazı, Kız Kulesi ve Ortaköy Cami’sinin harikulade manzarası eşliğinde Radisson Blu Bosphorus otel sizleri bekliyor.

Düğün, kına, nişan gibi gerçekleştirilecek her türlü organizasyonu adeta görkemli bir masala dönüştüren otel, misafirlerine beş yıldızlı bir hizmet sunuyor. Boğazın ışıltılı manzarasına eşlik eden şık mimari yapısı ve balo salonlarının boydan boya camdan duvarlarıyla büyüleyici bir ambiyansa sahip olan Radisson Blu Bosphorus Hotel, davetlere özel hazırladığı menü, profesyonel organizasyon ekibi ile oluşturduğu dekorasyon hizmeti ve deneyimli personeli ile kalabalık davetlere ev sahipliği yapıyor. Çiftlerin bu özel gününü daha da özel kılmak için, isteyen çiftlere özel olarak sunduğu VIP transfer hizmeti ile organizasyonlara katılacak konukların otele ulaşımlarını da sağlıyor.

İstanbul’un büyüleyici deniz ve şehir manzarası eşliğinde unutulmayacak organizasyonlar için Radisson Blu Bosphorus Hotel sizleri bekliyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.