Dünyaca ünlü endüstriyel mutfak fuarı Host Milano’ya 69 Türk firması 18-22 Ekim’de ürünleriyle damgasını vuracak
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 23.08.2019 09:56:28

Dünyaca ünlü endüstriyel mutfak fuarı Host Milano’ya 69 Türk firması 18-22 Ekim’de ürünleriyle damgasını vuracak

Sektörün Avrupa’daki en büyük fuarı olan Host Milano Fuarı’na bu yıl da Türk firmaları damgasını vuracak. Ev sahibi İtalya dışından ikinci büyük katılımın Türkiye’den olduğu fuarda, 48’i TUSİD üyesi olmak üzere toplamda 69 Türk firması ürünleriyle fuara yine damgasını vuracak.

Endüstriyel mutfak, otel ekipmanları ve sunum ürünleri deyince dünyada akla ilk gelen fuar olan Host Milano Fuarı, dünyanın her köşesindeki sektör firmaları için büyük önem taşıyor. En son trendlerin ve en yeni teknolojilerin sergilendiği, iki yılda bir gerçekleşen fuar, bu yıl 18-22 Ekim tarihleri arasında yine İtalya’nın Milano kentindeki Fiera Milano fuar alanında gerçekleşiyor. Beş gün sürecek olan etkinliğe 2000’den fazla katılımcı ve 190 bine yakın ziyaretçi katılacak. Böylece Milano, HoReCa sektöründeki son yeniliklere, trendlere ve iş olanaklarına yine ev sahipliği yapacak.

TUSİD Host Fuarı’nda üyelerinin yanında
Host Milano 2019 Fuarı’na, Türkiye’den başta TUSİD üyeleri olmak üzere hem katılım hem de ziyaretçi olarak yine yoğun ilgi gösteriyor. Büyük katılımın olduğu fuara Türkiye’den büyük bölümü TUSİD üyesi olan 69 Türk firması katılacak. Sektörün Avrupa’daki en büyük fuarında bu yıl Türk firmaları konuşulacak. Katılımcıların yanı sıra Türkiye’den gidecek olan yoğun ziyaretçi kitlesi, sektörün bu en önemli buluşmasında tüm gözleri yine Türkiye’ye çevirecek.
 
HoReCa sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren Host Milano, benzersiz şampiyonluklar, büyük ödüller, yemek pişirme programları, ve atölye çalışmalarıyla 500’de fazla etkinliğe de ev sahipliği yapacak.
 
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.