Coffeemania 5 ülkede 70’e yakın şubesinde Kerzz Pos’u kullanıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 19.08.2019 11:41:33

Coffeemania 5 ülkede 70’e yakın şubesinde Kerzz Pos’u kullanıyor

Coffeemania, 30 yıllık bir tecrübenin ürünü olarak 2009 yılında İzmir’de hayata geçiriliyor. Kısa sürede büyük bir ivme kazanan marka, bugün 5 ülkede yaklaşık 70 şubesi ile misafirlerini birçok lokasyonda keyifle karşılıyor.

Coffeemania, İstanbul’da hayata geçirdiği ilk şubesinin ardından markasını önce Türkiye’nin dört bir yanına sonrasında yurt dışına taşıyor. Yurt dışındaki sektör deneyimini Türkiye’ye taşımak isteyen bir girişimci ve kendi gibi sektöre yeni bir marka kazandırmak isteyen başarılı bir mimar tarafından hayata geçiriliyor. Coffeemania, nitelikli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olma hedefiyle yola çıkıyor. Öncelikli amacı ise kaliteli kahve kültürünü önce tüm Türkiye’ye ardından dünyanın her bir noktasına taşımak. Marka bu nedenle kendi kavurma tesisinden çıkan taptaze kahveleri ve lezzet koleksiyonunun en nadide lezzetlerini, gıda güvenliği standartlarında tüm şubelerine ulaştırıyor. 
 
Coffeemania tüm kahve çeşitlerini benzersiz lezzetlerle sunuyor
 
Coffeemania şubelerinde içilen her kahveyi, dünyanın kahve konusundaki en iddialı ülkelerinde toplamış kaliteli kahve çekirdekleriyle hazırlıyor. En kaliteli kahve makinelerini kullanıyor, kahveyi en iyi şekilde hazırlamak üzere eğitilmiş deneyimli baristalarla çalışıyor ve her bir fincanı aynı lezzet standardıyla konuklarına sunuyor. Böylelikle Türk kahvesinden espresso, latte, cappuccino ve mocha çeşitlerine, demleme filtre kahveden yöresel ve aromalı filtre kahvelere kadar tüm kahve çeşitlerini aynı benzersiz lezzetle misafirleriyle buluşturuyor. 

 
“Kerzz Pos gıda sektöründeki tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış”
 
Coffeemania’nın menüsünde kahvenin yanında dünya mutfağından ve Türk mutfağından yemekler, enfes tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler de yer alıyor. Üstelik tüm bunları yediden yetmişe herkesin kendini evinde hissedeceği güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor. Kerzz Pos ile tanışıklığının uzun yıllara dayandığını belirten yetkili şunları söylüyor: “Kerzz Pos’u gıda sektöründeki tüm ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan, otomasyon çözümüne sahip ve İzmir’de kurulan yerli bir marka olması sebebiyle tercih ettik. 2013 yılından bu yana 5 ülkede 70’e yakın şubemizde Kerzz Pos’u kullanıyoruz.”

 
“Kerzz Boss uygulaması ile ihtiyacımız olan her detaya ulaşabiliyoruz”
 
Coffeemania, Kerzz Boss uygulaması sayesinde bilgisayarı açmadan cep telefonuyla şubelerin ciro ve kasa bilgisini, ürün maliyetlerini, oluşan anlık reçete maliyetlerini, gelir-gider tablolarını anlık olarak takip edebiliyor. “Bu sayede şubelerin taleplerine doğru ve hızlı geri dönüş sağlıyoruz” diyen yetkili sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bu uygulama tüm iş süreçlerinde alışık olduğumuz düzeni koruyarak ürün ve hizmette kalite artışı sağlarken personel ve ekipman performansını da artırıyor. Ayrıca insan kontrolünden kaynaklı hataları minimuma indiriyor. Bilgisayarla işlem yapılması mümkün olmadığı durumlarda cep telefonunda yer alan Kerzz Boss uygulaması ile ihtiyacımız olan her detaya ulaşabiliyoruz.”
 
Kerzz Pos uygulaması, 2013 yılından bu yana Coffeemania’da 5 ülkede 70’e yakın şubesinde yerini alıyor. Şubelerin büyüklüğü ve lokasyonların farklı olmasına rağmen Kerzz Pos tamamen online çalışan yapısının iş süreçlerinin hepsine uyum sağlayabiliyor.

 
“Kerzz Boss’da özel hazırlanan raporlar sayesinde doğru kararlar verebiliyoruz”“
 
Kerzz Pos’un raporlama uygulaması olan Kerzz Boss sayesinde ios ve android teknolojisi ile çalışan bir cihazdan nerede olursak olalım şubelere ait ciro, maliyet, ürün bazlı satışlar, açık adisyonlar, tahsilatlar, kasadan yapılan harcamalar, maliyet analizleri ve gelir-gider tablolarına ait tüm detaylara ulaşabiliyoruz” diyen yetkili, sözlerini şöyle tamamlıyor: “Rapor modülünü ihtiyacımız olan veriler ile özelleştirip ulaşılan bilgi ve verileri ölçümleyebiliyor ve karşılaştırmalar yapabiliyoruz. Özel hazırlanan raporlar sayesinde nokta atışı doğru kararlar verebiliyoruz.” Coffeemania markası, kurulduğu günden bu yana kaliteli kahve denildiğinde akla gelen ilk marka olma misyonuyla hareket ediyor, aldığı ödüller ve imza attığı projelerle de bu misyonunu destekliyor. 2013 yılından bu yana inovatif teknolojiler geliştiren yeme-içme, konuk ağırlama sektöründe otomasyon çözümler sunan Kerzz Pos, bu başarılara ulaşmada Coffeemania’ya yön gösteriyor. 
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.