Tavuk Dünyası, Sakarya’da 3’üncü restoranını açtı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.08.2019 13:09:07

Tavuk Dünyası, Sakarya’da 3’üncü restoranını açtı

Tavuk Dünyası, bundan 5 yıl önce şube yatırımı yapmaya başladığı Sakarya’daki yeni restoranını Agora AVM’de hizmete açtı. Bu restoranla birlikte Tavuk Dünyası 2’si AVM, biri de cadde üzeri olmak üzere Sakarya’da 3 restorana ulaşmış oldu.

Sakarya’daki 3’üncü şubelerininin kapılarını konuklarına açmış olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu; "Tavuk Dünyası olarak Sakarya’daki ilk yatırımımız cadde restoranı olarak açtığımız Çark Caddesi’nde yaptık. Bu restoranımız 285 metrekarelik büyüklüğüyle Türkiye’deki tüm cadde restoranlarımız arasında 3’üncü büyük şubemiz olma özelliğine de sahip. İkinci şubemizi ise Serdivan AVM’de hizmete açmıştık. Yatırımcılarımızdan da gelen taleplerle birlikte şehirdeki 3’üncü restoran yatırımımız gerçekleştirdik. Sakaryalıların ziyaret etmekten hoşlandığı Agora AVM’de açtığımız bu yeni şubemizde de daha çok Sakaryalı konuğumuzu ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz” dedi.

Tavuk Dünyası, Sakarya Agora AVM’de hizmete giren yeni restoranıyla birlikte Türkiye’de 49 şehirde 197 şubeye ulaşmış oldu.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.