Louvre Abu Dabi Müzesi’nin yeni restoranının menüsü şef Pierre Gagnaire’e emanet
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 09.08.2019 13:28:05

Louvre Abu Dabi Müzesi’nin yeni restoranının menüsü şef Pierre Gagnaire’e emanet

Louvre Abu Dabi Müzesi’ne Barrière Grubu’na ait Fouquet’s’in yeni şubesi açılıyor. Menüsünü 3 Michelin yıldızlı Fransız şef Pierre Gagnaire ile hazırlayacak olan Fouquet’s’te uluslararası müşteri zevkine ve ihtiyaçlarına cevap veren özel yemekler sunulacak.

Louvre Abu Dabi Müzesi direktörü Manuel Rabaté bu yeni iş birliği için: “Abu Dabi, dünyanın en iyi markalarıyla yaptığı iş birlikleri ile ünlü. Barrière grubu ile olan bu yeni prestijli ortaklık bu iş birliklerine en iyi örnek. Gelecek yıl Louvre Abu Dabi Müzesi’nde açılacak olan restoranda misafirler eşsiz ve olağanüstü deneyimler yaşayacak. Bu ortaklık hem müzenin hem de Birleşik Arap Emirlikleri’nin mükemmelliğe olan bağlılığını yansıtıyor ve aynı zamanda bizimle birlikte çalışan ortakların kalitesi ortaya çıkıyor” dedi.

Louvre Abu Dabi Müzesi’ni tasarlayan başarılı mimar Jean Nouvel aynı zamanda yeni açılacak olan Fouquet’s restoranını da tasarlayacak. Restoranda Arap kültürüne ait motiflerinden esinlenilmiş modüler bölmelerin yanı sıra çağdaş mobilyalar ve VIP masalar yer alacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.