Tek lezzet yetmez diyenlere Bursa Kebap’tan üç lezzet bir arada
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 09.08.2019 09:35:41

Tek lezzet yetmez diyenlere Bursa Kebap’tan üç lezzet bir arada

Bursa İskenderi, Pideli Köfte, Tavuk Külbastı… Bursa’nın muhteşem lezzetlerinden sadece biriyle yetinmeyip hepsini bir arada isteyenlere özel ‘Muhteşem Bursa’, Bursa Kebap Evi’nde lezzet şölenine çağırıyor.

Üç lezzeti birleştiren Muhteşem Bursa, kaymaklı Bursa yoğurdu, mis gibi tereyağı ve Simav domateslerinden elde edilen efsanevi sos ile tamamlanıp lezzetseverlerin sofrasına geliyor.

Bursa’ya özel tatları üstün lezzet ödülü ve hizmet kalitesiyle Türkiye’nin 37 ilinde ve yurt dışında bulunan 98 restoranında misafirlerinin beğenisine sunan Bursa Kebap Evi, menüsündeki çeşitliliğiyle her yaştan ve damak zevkinden tüketiciye hitap ediyor. Tüm Türkiye çapında restoranlarını misafirlerin sevdikleriyle keyifli ve konforlu vakit geçirebileceği sosyal konseptlerle tasarlayan Bursa Kebap Evi’nin menüsünde Osmanlı mutfağı incisi İskender’den bonfile tavuk külbastı, pideli köfte ve iskenderi buluşturan Muhteşem Bursa’ya, dönerden beğendili tavuğa ve İnegöl köfteye kadar Bursa lezzetleri yer alıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.