Fransız pasta şefleri Christophe Felder ve Camille Lesecq’den yeni kitap: My Little Pastry
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.08.2019 17:49:36

Fransız pasta şefleri Christophe Felder ve Camille Lesecq’den yeni kitap: My Little Pastry

Fransız pasta şefleri Christophe Felder ve Camille Lesecq birlikte hazırladıkları My Little Pastry kitabını Ekim ayında satışa sunmaya hazırlanıyor.

Basit tekniklerle kolaylıkla hazırlanabilecek pasta tariflerinde oluşan kitapta toplamda 200 tarif olacak. Klasik Fransız pasta tariflerinden kek, kurabiye, krema ve gofretlere kadar birçok tarifin olduğu My Little Pastry kitabında tarifler fotoğraflı olarak okuyucuyla buluşacak. Kitabın fotoğraflarını başarılı fotoğrafçı Laurent Fau çekti.


17 Ekim’de raflardaki yerini alacak olan kitabı yazan Fransız pasta şefleri Christophe Felder ve Camille Lesecq tarifleri uygulamanın çocuk oyuncağı olduğunu ve kolaylıkla yapılabileceğini söyledi. Başarılı Fransız pasta şefler Christophe Felder ve Camille Lesecq’in pastacılık dünyasındaki deneyimlerini pasta seven herkes için bu kitapta paylaşıyor.

Daha önce de “Gateaux: 150 Large and Small Cakes, Cookies, and Desserts” kitabını satışa sunan başarılı ikili yeni kitapları My Little Pastry’de de aynı başarıyı yakalamayı bekliyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.