Bob Barbecue ile şehirde sonbahar
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.08.2019 10:15:15

Bob Barbecue ile şehirde sonbahar

Tatiller bitip şehir hayatına geri dönüldüğünde açık havanın tadını çıkartmak için en keyifli yerlerden biri olan Ataşehir Draft’ta, BOB Barbecue’nun tadı bambaşka.

5 senedir 5 şubesi ile Anadolu yakasının lezzet duraklarını oluşturan Draft; bu yaz Ataşehir şubesi ile gönüllerde taht kurdu. Havuzlu geniş bahçesi, günün her saati ferahlatan esintisi, buz gibi yeni nesil içecekleri ve birbirinden lezzetli menüsü ile günden geceye uzayan anılara ev sahipliği yapan Ataşehir Draft, sonbaharda da çok keyifli.

Ödüllü hamburgerci BOB ile işbirliği yapan Draft; bir süredir menüsüne eklediği BOB’un birbirinden lezzetli hamburgerleri ile kendi menüsünü başarılı bir şekilde eşleştirerek nefis alternatifler yaratıyor.

Ataşehir şubesine özel, volkanik taşta et deneyimi “BOB Barbecue” ise bambaşka bir lezzet kapısı açıyor. 400 derece volkanik taşın masanıza gelmesiyle başlayan modern mangal keyfi; biber, mantar, hellim ve bonfile ile taçlanarak patates ve salata eşliğinde sunuluyor. Masada kendi istediğiniz şekilde pişireceğiniz etleriniz ile ne kadar iyi bir chef olduğunuzu gösterme şansınızı kullanıyorsunuz.

Sonbaharın en güzel akşamlarını yaşamak, şehirde ufak bir mola vermek için Ataşehir Draft alışkanlıklarınız arasına girmeyi en lezzetli hali ile hak ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.