Başarılı şef Jose Andres’in yeni kitabı: Vegetables Unleashed
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 19.07.2019 12:13:00

Başarılı şef Jose Andres’in yeni kitabı: Vegetables Unleashed

İspanyol-Amerikalı şef José Andrés ve James Beard ödüllü yazar Matt Goulding sebzelerin dünyasını nasıl tanıyacağımızı ve tüketeceğimizi anlattıkları kitabı Vegetables Unleashed’ı yemekle ilgilenenlerin beğenisine sundu.

Yoğun programı sırasında Matt Goulding’le bir yemek kitabı yazma hayalini gerçekleştiren Andrés sebzelerin etlerden daha fazla çekici olduğuna inanıyor. Kitapta İspanyol gazpacho’sundan yaz aylarının favori içkisi sangria’ya kadar birçok tarif bulunuyor. Kitabı 35 dolara satın alabilirsiniz. İspanyol-Amerikalı şef José Andrés bitkilerin gücü ve gıda ile olan ilişkilerimiz sayesinde dünyanın daha iyi bir yöne doğru değiştirilebileceğine inanıyor. Kitabın içerisinde herkesin bildiği yiyeceklerle uğraşmanın pratik yollarının yanı sıra, pancarlı ya da biftekli domatesli sandviç gibi bir lezzetin etle yapılan tariflere de var.

Yiyecek israfının da önüne geçmek ve azaltmak için nasıl yemek yapılacağına dair de bilgiler içeren Unleashed Vegetables yeni yemek deneyimleri için kılavuz niteliğinde.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.