Sağlıklı yaşamın buluşma merkezi Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.07.2019 15:51:11

Sağlıklı yaşamın buluşma merkezi Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Sağlıklı yaşam mottosunun günümüzde daha fazla benimsenmesinin öncülerinden olan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, misafirlerine beslenme alışkanlıklarına yönelik olarak alkali, vejetaryen ve vegan büfe seçenekleri ile hizmet verirken, bölgenin en büyük Spa’sı olan Elysion Spa’da, vücudunuzu ve zihninizi yenileme fırsatı veriyor.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da her gün kahvaltıya başlarken taze sıkılmış pancar, yeşil elma, havuç ya da ananas, kivi, yeşil elma ve zencefil ile hazırlanmış detoks içecekleriyle güne zinde başlayabilirsiniz. Otel, kendi bahçesinde ekolojik tarım ile yetiştirdiği kabak, biber, domates gibi sebze ve altın çilek, nar, kara dut gibi meyveleri yemeklerinde ve açık büfesinde misafirlerin beğenisine sunuyor. Otelin alkali büfesinde doğal tereyağı kullanılırken vegan ve vejateryan büfede Muğla/Fethiye bölgesinin zeytinlerinden sıkılmış doğal zeytinyağı kullanılıyor. Büfede servis edilen yoğurt ise keçi sütünden yapılıyor. Büfede glutensiz beslenen misafirlere beslenmelerine uygun yiyecekler de servis edilirken, her öğün glutensiz ekmek bulunuyor.


 
Vücudunuzu ve zihninizi yenileme zamanı

6000 m2’lik bir alan üzerine inşa edilen bölgenin en büyük Spa’sı olan Elysion Spa’da vücudunuzu ve zihninizi yenileyeceksiniz. İsmini ve konseptini Roma ve Helen kültüründen alarak Helenistik dönemin büyüsünü günümüze taşıyan Elysion Spa’da Uzakdoğu’nun egzotik atmosferi Türk gelenekleriyle birleştiriliyor. Vücudu toksinlerden arındıran terapiler, besleyici masaj bakımları ve bölgesel peeling uygulamaları; dünya masaj literatüründeki masaj teknikleri ve terapi yöntemleriyle özel eğitimli Türk ve Balili profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor. Micro akım teknolojisi ile kısa sürede daha az çizgili, daha az kırışık, daha canlı bir ten ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak Caci Ultimate bakımı sonrası cildinizin ışıltısına hayran kalacaksınız. Otelde ayrıca spa deneyimini kendi özel odasında yaşamak isteyen misafirler için de Honeymoon Dublex Suitler bulunuyor.Otelin Spa alanı sadece yetişkinlere hizmet vermekle kalmayıp küçük misafirleri için de Spa for Kids konsepti ile hizmet veriyor. Çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirmek isteyen aileleri de unutmayan Elysion Spa huzur ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.