St. Moritz Gurme Festivali 31 Ocak 8 Şubat tarihleri arasında İsviçre’de gerçekleşecek
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.07.2019 11:48:03

St. Moritz Gurme Festivali 31 Ocak 8 Şubat tarihleri arasında İsviçre’de gerçekleşecek

2020 yılında ve yılın ilk aylarında yapılacak St. Moritz Gurme Festivali’nin tarihi belli oldu. 31 Ocak’ta başlayacak festival 8 Şubat’a kadar devam edecek.

Dünyanın dört bir yanından gelen şefler dokuz gün boyunca en seçkin otellerin yöneticileriyle birlikte yaptıkları yemekleri ve mutfaklarını festivale katılanlar için sergileyecekler.
  


Önümüzdeki senenin başında gerçekleştirilecek festivalin ana ve resmi otomobil sponsoru da Porsche oldu. Bununla birlikte Hotel Saratz in Pontresina da yeni partner otel olarak festivalde yer alacak. Ana sponsor olmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Porsche Schweiz AG CEO’su Michael Glinski: “Gastronominin en iyisi ve Porsche birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlacaklar. Geleneksellikle inovasyonun doğru bir birleşimi olan St. Moritz Gurme festivali bizim için ideal bir platform” dedi.


Yaklaşık 4 bin 200 kişinin katıldığı bir önceki festivalde Hollanda’dan Sergio Herman, Hindistan’dan Manish Mehrotra, Fransa’dan Philippe Mille ve Belçika’dan Sang-Hoon Degeimbre gibi ünlü şefler katıldı. Şeflerin her yıl mutfaktaki yeteneklerini sergiledikleri festivalin bu yılki konukları ise sonbaharda duyurulacak. Etkinliğin biletleri de Kasım ayında satışa sunulacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.