Bayramda zarafet ve şıklıkla randevu Cafe Wıen
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 04.07.2019 14:06:09

Bayramda zarafet ve şıklıkla randevu Cafe Wıen

Bayramda, İstanbul’daysanız, Nişantaşı’nın 29 yıllık vazgeçilmez cafesi Cafe Wien’de yeriniz hazır. Ailenizle, sevdiklerinizle bayram tatilinde sakinleşen İstanbul’un tadını, Cafe Wien’in enfes lezzetleri ve klasik kahveleriyle çıkarın.

Cafe Wien’de Viyanalı kahve ve tatlı ustalarının bizzat hazırladığı kahve ve tatlı reçeteleri 29 yıldır aynı lezzet ve kalitede hazırlanıyor. Yüksek kalitede hazırlanan bu özgün tatların hepsinde özel olarak seçilmiş malzemeler kullanılıyor. Sachertorte ve Apfelstrudel gibi tatlılar, Wiener Melange, Mozart, Einspanner gibi kahveler eşliğinde sunuluyor.

 

Öğle ve akşam yemeklerinde Avusturya mutfağına özgü Schnitzel, Bratwurst, Macar Gulaş beraberinde çok çeşitli ithal biralar ve seçkin yerli şarap çeşitleri ile sofraya geliyor. Viyana’nın cafe kültürüne uygun olarak Cafe Wien ekibi misafirlerini evlerinde hissettirecek şekilde ağırlıyor.

 

Sadece damağınızda tat bırakan Viyana’ya özel lezzetleriyle değil; duvarlarında sergilenen Viyanalı ünlü ressam Klimt’in reprodüksiyonlarıyla, ünlü Viyana vals balolarını canlandıran resimlerle, valsin kralı olarak bilinen Johann Strauss’un seçkin besteleriyle de sizi Avrupa’nın kalbine götürüyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.