Eczacıbaşı Profesyonel’den doğa dostu yeni seri Eczacıbaşı Profesyonel’den yüzde 80 geri dönüşümlü ürün ailesi
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 25.06.2019 13:08:35

Eczacıbaşı Profesyonel’den doğa dostu yeni seri Eczacıbaşı Profesyonel’den yüzde 80 geri dönüşümlü ürün ailesi

Ev dışı tüketim sektörüne yönelik çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, geri dönüşümlü ürünleri sektöre kazandıran yeni bir seriyi hayata geçirdi. Doğa dostu serinin ürünleri yüzde 80 geri dönüşümlü kağıttan üretiliyor. Jumbo havlu, z katlama dispenser havlu, sensörlü dispenser havlu ve peçeteden oluşan serinin üretiminde daha az enerji ve su harcanıyor.

Ev dışı tüketim sektörünün akıllı üreticisi Eczacıbaşı Profesyonel sektöre yeni bir soluk getiren yüzde 80 dönüşümlü kağıtları üretiyor. Üstün kalite akıllı seçim mottosu ile tercih edilen Eczacıbaşı Profesyonel, sürdürülebilirlik planları doğrultusunda geri dönüşümlü ürün serisi ile sektöre çevreci bir yaklaşım getiriyor. Ülkemiz genelinde başlatılan doğa dostu çalışmaları destekleyen Eczacıbaşı Profesyonel, geri dönüşümlü ürün serisi ile işletmelere daha az enerji ve daha az su harcanarak üretilen ürünler sunuyor.

Doğanın renklerini ürünlerine yansıtıyor

Eczacıbaşı Profesyonel geri dönüşümlü serisi ile jumbo havlu, z katlama dispenser havlu, sensörlü dispenser havlu ve peçete ürünlerinde daha az ağaç kullanımı sağlıyor. Geri dönüşümlü kağıttan üretilen seride, kağıt renkleri yeni üretim uygulamasına bağlı olarak doğanın renklerini yansıtıyor.

Doğa dostu serisinin geri dönüşümlü ürünleri, yüzde 80 geri dönüşümlü kağıttan üretiliyor. Eczacıbaşı Profesyonel çevreye duyarlı işletmeler için etkili bir alternatif oluyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.