Türkiye’nin ilk ve tek hamburger festivali "Hellmann’s Burger Fest" 4. kez burger severler ile buluştu!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 19.06.2019 11:05:38

Türkiye’nin ilk ve tek hamburger festivali "Hellmann’s Burger Fest" 4. kez burger severler ile buluştu!

Türkiye’nin ilk ve tek hamburger festivali olan Hellmann’s Burger Fest, 4. yılında sokak lezzetlerini de konseptine ekledi.

Zorlu Center’da 15-16 Haziran hafta sonunda düzenlenen festival, babalarına burger ve sokak lezzetleri sürprizi yapmak isteyenlere, babalar günü için keyifli bir alternatif sundu. 
İki gün boyunca ’Hellmann’s Burger Fest 4’ etkinliği kapsamında tüm ziyaretçiler, canlı müzik eşliğinde birbirinden lezzetli 20’ye yakın gurme burger çeşidini deneyimledi ve festival toplamında 18.000’den fazla burger tükedildi. Ünlü şef Hazer Amani ile burger ve sos workshopları gibi eğlenceli aktivitelere  katılma şansı yakaladı. Gün boyu sınırsız patates kızartması ve çeşitli ikramların yapıldığı bu lezzet dolu festivalde burgere ara vermek isteyenler hafif alternatifler ile festivalin tadını çıkardı. Ünlü lezzet markalarının festivale özel tasarladığı yepyeni burgerler ise festivale yeni bir heyecan kattı. Six Pack  Mirkelam ve Yeni Türkü’nün  sahne performanslarıyla renklenen hafta sonunda aynı zamanda katılımcılarına bir müzik şöleni yaşattı.

Gurme burgerlerle birlikte son dönemin yükselen yeme-içme trendi sokak lezzetleri de Hellmann’s Burger Fest eğlencesini kat kat arttırdı. Hellmanns’ın lezzetli sosları ile burger ve sokak lezzetlerini deneyimleyen lezzet severler, Hellmann’s Burger Fest 4 & Street Food’da lezzete, müzik ve eğlenceye doyduğu unutulmaz iki gün geçirdiler.

İstanbul’un en seçkin restoran ve burger noktalarını aynı çatı altında burger severlerle buluşturan Hellmann’s Burger Fest’e; Zula, Fireroom, Virginia Angus, Burger House, Will Burger&Bowl, Sticky Fingers, Pabu Food&Drink, Dobby’s Burger Place, Mec’s Kasap Burger, Don Pablo’s Grill, Daily Dana Burger&Steak, Cross Fingers, Lady Burger, Mariposa Burger, The Populist, Kis Rotisserie, Kis Köfte, Lezzet Arası CarrefourSA gibi birbirinden özel lezzet noktaları, hem en sevilen, hem de festival için tasarladıkları burgerler ile katıldı.

Hellmann’s Burger Fest; burgerin lezzetli bir o kadar da zengin dünyasını keşfeden, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek isteyen, doyasıya eğlenen yaklaşık  5000 kadar burger severleri 15-16 Haziran tarihlerinde Zorlu Center’a da misafir etti.  

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.