Çeşme Bazlama Kahvaltı Alaçatı Port’ta açıldı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.06.2019 10:39:04

Çeşme Bazlama Kahvaltı Alaçatı Port’ta açıldı

Doymadan sofradan kalkmayı yasaklayan Çeşme Bazlama Kahvaltı markası, beşinci şubesini Alaçatı Port’ta açtı. Çeşmeli bir anne kız hikayesiyle yola çıkan ve bugün 150’yi aşkın çalışanıyla biri Çeşme Ayayorgi’de üçü Nişantaşı’nda olmak üzere toplam dört noktada hizmet veren Çeşme Bazlama Kahvaltı’nın beşinci şubesi Alaçatı Port oldu.

Hem karınları hem de gönülleri doyuran muhteşem kahvaltı sofralarıyla ünlü Çeşme Bazlama Kahvaltı markası, yaz ayları boyunca Alaçatı Port’ta Ege kıyılarının taze, leziz ve sağlıklı kahvaltılarını misafirleriyle buluşturuyor. 150 kişilik kapasitesiyle hizmet vermeye başlayan Alaçatı Port şubesi, kahvaltı etmeye gelenleri sürprizleriyle şaşırtıyor.
 
Toplam 800 metrekare alan üzerine kurulan Çeşme Bazlama Kahvaltı’nın Alaçatı Port şubesi, Nurten Anne ve ekibinin hazırladığı bereketli sofraları deniz kıyısına taşıyor. Tam 37 çeşit reçel, 12 çeşitle süslü söğüş tabağı, 3 çeşit sıcak ikram ve Nurten Anne’nin gizli tarifiyle hazırlanan menemen, markaya özel üretilen çömlek tabaklarda sunuluyor ve yine markaya özel harmanlı sınırsız çayla beraber servis ediliyor. Ege kıyılarının taze, leziz ve sağlıklı kahvaltılarını yılın her günü misafirleriyle buluşturan Çeşme Bazlama Kahvaltı’nın sırrı, Nurten Anne’nin tariflerinde saklı. Nurten Anne’nin yarattığı birbirinden özgün lezzetlere sahip ev yapımı reçeller, sevenlerine görsel ve tatsal bir şölen sunuyor. Markaya adını veren ve aile yadigarı özel tariflerle hazırlanan bazlamaların yanı sıra üç çeşit gözleme ve leziz pişiler Çeşme Bazlama Kahvaltı’nın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.