Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa küçük misafirlerini hayallerindeki tatil için bekliyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.06.2019 09:45:57

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa küçük misafirlerini hayallerindeki tatil için bekliyor

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, eğlenceli ve öğretici aktivitelerle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak için küçük misafirlerini bekliyor.

Yaz aylarının rengârenk coşkusu, yeşilin ve mavinin buluştuğu olağanüstü coğrafyası, lüksü ve konforu bir arada sunan hizmeti ile Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&Spa küçük misafirlerine hayallerindeki tatil deneyimini yaşatıyor. Çocuklu aileler için hayata geçirilen Kid’s Paradise ile çocukların keyif alacağı özel tatil konseptlerini bir arada sunuyor. Rengarenk bir dünyanın hâkim olduğu otelde küçük misafirler; kukla, cupcake, sabun yapmak gibi eğlenceli ve öğretici aktivitelere katılarak hem keyifli anılar biriktirecek hem de x-box, futbol, kar partisi ve daha birçok eğlenceli oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da her yaş grubundaki çocuklar için birçok etkinliğe yer veriliyor. Küçük misafirlerin katılımı ile sahnelenen Carpi’nin Maceraları konulu kostümlü Müzikal Şov küçük büyük tüm misafirlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Çocukların keyifli vakit geçirdiği bir diğer alan ise “Carpi Kidz Paradise”. 4 – 12 yaş grubundaki çocuklara hitap etmesiyle dikkat çeken Carpi Kidz Paradise’da açık ve kapalı aktivite odaları, kapalı sinema salonu, bebek oyun ve uyku odası, mini amfi tiyatrosu ve açık oyun alanlarından oluşan pek çok farklı etkinlik bulunuyor.

Dünyanın farklı kültürlerini kucaklayan ve renkli etkinlikleriyle de dikkat çeken otel, küçük misafirlerinin yanı sıra gençler için oluşturulan “PriveTeenClub”ta düzenlen spor aktiviteleri, zihinsel, sanatsal ve eğlenceli etkinliklerle de gençleri ağırlıyor.

Denizin mavisi, yeşilin muhteşem tonları ve eğlencenin en renkli alanlarıyla buluşmak isteyen çocukların yanı sıra yetişkinlerin de ilgisini çeken diğer bir alan ise mini çiftlik “Carpi’s Farm”. Çocuklarıyla birlikte unutulmaz anlar yaşayacak olan aileler, özel bir peyzajla tasarlanan Carpi’s Farm içerisinde birçok çiftlik hayvanını görebilme şansını da yakalayacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.