Nusret Gökçe dünyaca ünlü steakhouse markası Nusr-Et’in değerini açıkladı!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 10.06.2019 14:13:24

Nusret Gökçe dünyaca ünlü steakhouse markası Nusr-Et’in değerini açıkladı!

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Maçka’daki Park Hyatt Otel’i Doğuş Holding’in sahibi Ferit Şahenk’ten 50 milyon euro’ya satın alan ünlü şef Nusret Gökçe hedef büyüttü.

Geçtiğimiz aylarda İstanbul Maçka’daki Park Hyatt’ı Ferit Şahenk’ten 50 milyon Euro’ya satın alan ünlü şef Nusret Gökçe hedef büyüttü. Şirketinin değeri hakkında bilgiler veren Gökçe, "Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor" dedi. Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök’e konuşan başarılı isim, önümüzdeki süreçte ilk olarak Las Vegas’a büyük bir restoran açacağını söyledi. Bu yatırımın ardından Los Angeles’a da açılmayı hedefleyen Gökçe, New York’ta Meatpacking bölgesinde açacağı 3 bin metrekarelik restoranın da yepyeni bir konsepti olacağını belirtti.

"Şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar"
Gökçe, "10 yıl önce ayda 400 dolar maaşla çalışan bir insandım. Bugün şirketimin marka değeri 1.5 milyar dolar olarak hesaplanıyor. İnşallah 3 milyar doları geçeceğim” dedi. Nusret Gökçe, ABD’de bir yayınevinin hayatını kitap haline getirmek için kendisiyle temasa geçtiğini de söyledi.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.