Kıbrıs’ın ritmi burada tutuluyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.06.2019 12:59:41

Kıbrıs’ın ritmi burada tutuluyor

Girne’nin kalbinde Mayıs 2016 tarihinden bu yana hizmet veren, merkezi konumuyla misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunan Lord’s Palace Hotel&Spa&Casino’nun, Girne ve çevresine mimari, kültürel ve hizmet kalitesi açısından çok şey katmış olmasının yanında; Kıbrıs’ın ilk ve tek “Lifestyle” oteli olarak Türkiye’den ve yurtdışından gelen misafirlerin yanı sıra lokal misafirler içinde vazgeçilemez bir buluşma noktası haline geldiğini söyleyebiliriz.

Kuşkusuz ki bir eğlence merkezi haline gelmiş olan ve Türkiye’den de birçok misafirin keyifli bir tatil için tercih ettiği Kıbrıs’ta oteldeki imkanlar tercihler arasında ilk sırayı çekiyor. Otel bünyesinde bulunan Sky Lounge, Marrakech Lush Club ve Odyssey Club’ın bunlar arasında önemli bir yeri olduğunu söyleyebiliriz.

İşletme Müdürü Atakan Ersin Durmuş, birbirinden farklı bu üç mekânın Kıbrıs’ın en çok tercih edilen gözde mekanları arasında yer almasını sağlamıştır. Daha önce birçok eğlence mekânı işletmiş olan Durmuş birbirinden güzel başarılara imza atmış olup sahip olduğu deneyimlerle farkını açıkça ortaya koymaktadır; işini seven bir insan olmasının beraberinde eğlence hayatı denilince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır.

Otelin en üst katında bulunan Sky Lounge ödüllü barmenlerin hazırladığı birbirinden lezzetli kokteylleri ile size inanılmaz bir deneyim yaşatırken nefes kesen manzarası, eşsiz iç dizaynı ile Ada’daki zamanınızı kaliteli geçirebileceğiniz bir ortam sunar. Ünlü İşletmeci, Aged Negroni’yi denemenizi kesinlikle tavsiye ediyor. Aynı zamanda Lounge kültürünün Ada’daki öncüsü olan mekânda her çarşamba canlı müzik, perşembe 80’ler – 90’ların en sevilen Türkçe Pop şarkıları, cuma ve cumartesi geceleri ise Dj performansları ile adından söz ettiriyor. Yaz aylarında iç mekânında ayrı, havuz başında ayrı konseptler ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Kolezyum’u andıran büyüleyici mimarisi ve benzersiz konsepti ile Odyssey Club, açıldığı günden bu yana yaz aylarının en çok tercih edilen mekânı haline gelmiştir. Ferah atmosferi, hizmet kalitesi, konseptleri, dans koreografileri ve ağırladığı ünlü Dj’leri ile inanılmaz bir başarıya imza atmıştır. Durmuş Ada’daki en iyi ses sistemine sahip olduklarını ve en özel görsel şovları özenle hazırladıklarını belirtmiştir. Odyssey’nin, yaz gecelerini dolu dolu geçirmek isteyenlerin en uğrak mekânı olduğunu söyleyebiliriz.  

2018’in Kasım ayında kapılarını açan etnik ve lüks konseptiyle fark yaratan Marrakech Lush Club, ilgiyi her zaman üzerinde tutmayı başarmış ve kış aylarında tercih edilen tek mekân haline gelmiştir. Türkiye’den ve yurtdışından birçok ünlü Dj’i ağırlamış olan club misafirlerine unutulmaz akşamlar yaşatıyor. Her hafta çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri dans koreografileri ve Dj performansları ile misafirlerini ağırlamaktan keyif alıyor.

Otelin yazlık alanlarını da içerisinde bulunduran Bella Marin’de de, yaz aylarında yapılan Beach Party’ler ile lokal halkın yanı sıra, Rum tarafında yaşayan misafirlerin de sıkça takip ettiği keyifli konseptler sunduğunu gözlemleyebilirsiniz. 

Lord’s Palace sadece konaklama ve resort hizmeti sunmakla kalmıyor, Kıbrıs’taki eğlence hayatına yön veriyor. Uluslararası standartlardaki işletme anlayışı ile misafirlere unutulmaz deneyimler bırakıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.