İstanbul gastronomi sektörü iftar yemeğinde buluştu
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 24.05.2019 13:16:48

İstanbul gastronomi sektörü iftar yemeğinde buluştu

Dünya trendlerini belirleyen porselen üreticilerinden Porland’ın, Sözen Organizasyon, Koza Gıda ve Öztiryakiler ile ortak olarak gerçekleştirdiği geleneksel iftar yemeğine sektörden birçok işletme ve şef katıldı.

Swissotel the Bosphorus’da düzenlenen iftar yemeğinde; Yeme içme sektöründe yer alan önemli isimler, genel müdürler ve şefler bir araya geldi. Porland’ın da ev sahipliğini üstlendiği sektörel buluşmada zengin Türk mutfağı menüsü eşliğinde hoş sohbetler gerçekleşti.
 
Açılış konuşmasında katılımcılara teşekkürlerini sunan Porland’ın Türkiye Satış Direktörü İsmail Taşkın, konuklara, “Türk turizminin ve gastronomisinin geldiği noktadan bahsederek; bu başarıda emeği olan bütün işletmelere, tüm değerli şeflere katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu ve yakın zamanda kazandıkları Global Innovation Awards (GIA) “2019 Global Honoree, Perakendede Mükemmelik Ödülü” bilgisini katılımcılarla paylaştı.
 
Birlik ve beraberliğin öneminin hatırlandığı ve geniş katılımın olduğu Ramazan daveti, geleneksel Sema gösterisi ile son buldu.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.