Eşsiz iftar sofralarının tadına Wyndham Grand Kalamış’ta varın
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 24.05.2019 10:17:47

Eşsiz iftar sofralarının tadına Wyndham Grand Kalamış’ta varın

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Ramazan ayı boyunca bahçe konseptine sahip Remina Restaurant’ta zengin menülere sahip iftar sofraları ile misafirlerini ağırlayacak. Fasıl gösterisinin renklendirdiği Ramazan coşkusu Kalamış’ta yaşanacak.

Wyndham Grand Kalamış Remina Restaurant, Executive Chef Rafet İnce ile birlikte yenilenen mutfağında Ramazan ayına özel hazırladığı Beykoz, Beylerbeyi, Salacak, Kadıköy ve Açık Büfe menü seçenekleri ile misafirlerine iftar şöleni yaşatacak. Menüdeki fresh tatlara fasıl ve sema gösterileri eşlik edecek. Wyndham Grand Kalamış, ramazan kültürünün yaşatıldığı keyifli iftar sofralarına modern dokunuşlar getirecek.

 

 

Bahar Esintili Ramazan Menüsü

Wyndham Grand Kalamış, bahar dönemine denk gelen Ramazan ayı için özel olarak taptaze bir menü konsepti geliştiriyor. Klasik iftariye tabakları yerine Mezopotamya ve Akdeniz’e ait iştah açıcı otlar, zeytinyağlılar, soğuk şerbetler ve dondurma sunumları ilave ederek, yaz ayında ferah bir iftar yapabilmenizi sağlayacak farklı lezzetler sunacak. Osmanlı dönemine ait şerbetlerden zahterli kuzu tandıra, saray usulü piliç çevirmeden 1523 yılından günümüze gelen bademli dana çeşidiyeye ve dönere kadar uzanan tatlarla da eski Ramazan ruhunu yaşatacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.