İstanbul gastronomisi Koza Gıda, Öztiryakiler ve Porland’ın iftar yemeğinde buluştu
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.05.2019 09:54:12

İstanbul gastronomisi Koza Gıda, Öztiryakiler ve Porland’ın iftar yemeğinde buluştu

İthal gıda konusunda Türkiye’nin lider markalarından Koza Gıda, mutfak ekipmanları sektöründe Türkiye’nin ilk üreticilerinden Öztiryakiler ve dünya trendlerini belirleyen porselen üreticilerinde Porland Porselen’in düzenlediği geleneksel iftar yemeği dün akşam yoğun bir katılımla Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşti.

Koza Gıda, Öztiryakiler ve Porland Porselen’in düzenlediği iftar yemeği sektörün öncü firmalarının katılımıyla dün akşam Swissotel The Bosphorus’ta düzenlendi. İçerik organizasyonunu Sözen Organizasyon’un üstlendiği Ramazan Buluşması, İstanbul gastronomisinin değerli isimlerine ev sahipliği yaptı. İftar; birçok F&B, Genel Müdür ve şefin katılımıyla gerçekleşti.
Sözen Organizasyon olarak 5’incisini düzenlediğimiz Ramazan Buluşması, Sözen Organizasyon Genel Müdürü Gökmen Sözen’in açılış konuşmasıyla başladı. Buluşmada söz alan bir diğer isim ise Öztiryakiler Murahhas Üyesi Tahsin Öztiryaki oldu. Misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür eden Öztiryaki şu açıklamalarda bulundu: “Herkese iyi ramazanlar dilerim. Yoğun olduğunuz bu dönemde, bugün burada olduğunuz için hepinize katılımlarınız için teşekkür ederim. Bu organizasyonu düzenleyen Gökmen Sözen’e ve Swissotel The Bosphorus Genel Müdür’ü Uğur Talayhan’a teşekkürlerimi sunarım. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dünyanın her yerinde yaklaşık 120 ülkede ve bin beş yüz çalışanımızla her bir noktaya ihracat yapıyoruz. Dünyanın her yerindeki beş yıldızlı mutfaklara anahtar teslim ediyoruz. Öte yandan porselen, çatal-bıçak firmaları ile de işbirliği yaparak daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. 60’ıncı yılımızı kutluyoruz. Güçlü bir firmayız, ülkemizi iyi tanıyoruz. Ve geçen 60 yıl içinde pek çok başarılı işe imza attık.”
 
Porland Türkiye Satış Direktörü İsmail Taşkın; misafirlere katılımları için teşekkürlerini sunarak, “Porland Porselen, bin altı yüzü aşkın çalışanı ile Bilecik’te kurulan Türkiye’nin en büyük firmalarından biri. Porland Porselen, üretiminin yüzde 65’ini yurt dışına; dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat ediyor” açıklamalarında bulundu.
 
Koza Gıda İş Geliştirme Direktörü Fatih Özağı ise firmanın 25’inci yılını kutladıklarını belirterek şu sözlerle devam etti: “Bu akşamki organizasyon için hem Gökmen Sözen hem de diğer firmalara teşekkür ederim. Hepinizi burada görmekten dolayı çok mutluyuz. Bu sene 25’inci yılımız ve 25’inci yılımıza özel ciddi etkinlikler ve organizasyonlar yapıyoruz. Birçok mecrada Koza Gıda’da nelerin gerçekleştiğini ve geliştiğini sizlere çok daha iyi anlatacağız. Bu sene farklılık olarak Chef Line markamız ile kendi ürünlerimizi yaptırdık. Öte yandan Türkiye genelinde ciddi yatırımlarımız var ve operasyonel ve hizmet kalitesini artırabilmek için değişiklikler yapıyoruz.”
Swissotel The Bosphorus’un geleneksel Türk mutfağı lezzetlerinin sunulduğu iftar yemeği Sema gösterisi ile son buldu.

  
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.