Bayram sofraları Thermomix ile daha lezzetli
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.05.2019 10:00:38

Bayram sofraları Thermomix ile daha lezzetli

Tüm ailenin bir araya geldiği bayram sofralarında Thermomix ile daha lezzetli ikramlarda bulunmak mümkün! Thermomix, benzersiz özellikleri sayesinde besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler pişiriyor, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde ise zamanın keyifle değerlendirilmesini sağlıyor.

Bayram vesilesiyle bir araya gelen aileler, paylaşımın, özlem girmenin ve geniş sofralarda lezzetleri yemeklerin tadına doyasıya varıyor… Konuk ağırlayanların mutfakta işlerini kolaylaştıran Thermomix, lezzet garantili yemekler vaat ediyor… Çeşitli yemek tariflerini parmağınızın ucuna kadar getiren dijital mutfak aleti, besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler pişiriyor, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde annelerin zamanını keyifle değerlendirmesini sağlıyor. 12 mutfak aletinin yaptığı işi yapabilen çok fonksiyonlu dijital mutfak aleti Thermomix, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden, doğruyor, karıştırıyor, yoğuruyor ve pişiriyor.
 
Bu özel zamanlarda Thermomix ile harika bir sofra hazırlayabilirsiniz. Misafirlerinize hazırlayacağınız sofrada tadı damakta kalacak, göz dolduran ana yemek alternatifleri arıyorsanız; 200 tarifin yer aldığı Thermomix Yemek Kitabı, bu özel günde sofranızı harika yemeklerle donatma olanağı sağlıyor. Güzel pişirebilir miyim endişesi yaşamadan birçok iddialı tarifi Thermomix’in rehberli pişirme fonksiyonu ile korkusuzca deneyip, kusursuz sofralar hazırlayabilirsiniz.
 
Thermomix, sağlıklı, kolay ve hızlı yemekler hazırlamak için, sadece profesyonel değil, aynı zamanda bireysel kullanıcıların da çok rahat kullanabileceği nitelikte bir cihaz. Çok yönlü bir alet olan ürün, dijital ekranı sayesinde kullanıcılara yol gösteriyor, yönlendiriyor, karmaşık aletlerin zorluğuna yer bırakmıyor.
 
Thermomix’i incelemek ve yarattığı mucizeye yakından tanık olmak için Kanyon’da Intema Yaşam mağazasındaki Vorwerk köşesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.