Seyret Nakkaştepe’de Anneler Günü’ne özel Ramazan menüsü
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.05.2019 09:25:05

Seyret Nakkaştepe’de Anneler Günü’ne özel Ramazan menüsü

2013 yılından beri yedi tepeli İstanbul’un yıldızı Nakkaştepe’de hizmet veren Seyret Nakkaştepe, Ramazan ayını yenilenen yüzü ile karşılıyor. İftar bereketini sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere Ramazan menüsünde eşsiz lezzetler sunan Seyret Nakkaştepe, Anneler Günü’ne özel annelere Ramazan menülerinde yüzde 50 indirim imkanı sağlıyor.

Profesyonel ve tecrübeli ekibi tarafından Ramazan’a özel hazırlanan zengin içerikli menüleriyle misafirlerini kaliteli bir iftar yemeğine davet eden Seyret Nakkaştepe’nin menüleri ise şöyle;

Boğaziçi Menüsü’nde, hurma, incir, ceviz, fındık, kayısı, sarma ve Ramazan pidesi gibi iftarın vazgeçilmezleri ile başlıyor. Başlangıç tabağı olarak, tereyağı, pastırma, örgü peynir, Ezine peyniri, zeytin servis ediliyor. Söğüş tabağı, paçanga böreği, günün mezesi, salata ve içinizi ısıtan çorba çeşitlerinin ardından, dört farklı alternatifin bulunduğu ana yemekte ise kasap köfte, kuzu sırt, dana lokum ve antrikot yer alıyor.

Erguvan Menüsü’nde ise paçanga böreği yerine sebzeli muska böreği ve ana yemek olarak ise kasap köfte, kuzu rump steak, pirzola ve dana ceviz yer alıyor. Yemeğin ardından Ramazan sofralarının olmazsa olmaz tatlısı güllaç Seyret yorumuyla sunuluyor. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlısı olan baklava diğer seçenekler arasında yer alıyor. İftar yemeği, çay ikramı ile son buluyor. 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.