Glens İstanbul keyfi brasserie lezzetleriyle renkleniyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 11.05.2019 11:11:11

Glens İstanbul keyfi brasserie lezzetleriyle renkleniyor

Şehrin önde gelen “iyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyans”ın buluşma noktası Glens İstanbul, keyfini menüye yeni eklenen brasserie lezzetleriyle daha da renklendiriyor! Gastronomi dünyasının önde gelen isimlerinden Executive Chef Bahadır Abul’un önderliğinde hazırlanan ve her gün saat 12.00 - 19.00 arası servis edilen, Glens İstanbul brasserie lezzetleri heyecan uyandırıyor!

İstanbul’un önde gelen semtlerinden Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldığı günden bu yana ilgi gören ve şehrin popüler buluşma noktası olan Glens İstanbul, “iyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyans” anlayışını, brasserie lezzetleriyle zenginleştiriyor!

Sunumları ve lezzet dokunuşları ile gastronomi dünyasının önde gelen isimlerinden Executive Chef Bahadır Abul, iştah kabartan brasserie lezzetleriyle heyecan uyandırıyor!

Executive Chef Bahadır Abul önderliğinde hazırlanan brasserie lezzetleri arasında yer alan, turp, Akdeniz yeşillikleri, cherry domates eşliğinde ızgara somonlu Grill Salmon Salad, lor peyniri ve cherry domatesle lezzetlendirilen taze semizotlu Curd Cheese Purslane Salad gibi salata alternatifleri, hem formuna özen gösterenler, hem de mevsim boyunca hafif seçenekler arayanlar için ideal…

Keyifli öğle ve akşamüstü atıştırmalıkları, yanında Akdeniz yeşillikleriyle servis edilen Parmesan peyniriyle fırınlanmış enginar Oven Roasted Artichoke, isteyene sebzeli, isteyene tavuklu sunulan panini seçenekleri, böylesi yok dedirten Beef Burger, turşu, ballı hardal sos, patates kızartmasıyla servis edilen Bratwust Sausage gibi birçok alternatif menüde yer alıyor.

İtalyan mutfağının en seçkin lezzetleri, Türk ve Akdeniz dokunuşlarının çarpıcı yorumlara dönüştüğü spesiyalleriyle, yeme - içme dünyasında fark yaratan Glens İstanbul, Executive Chef Bahadır Abul tarafından “iyi yemek” anlayışında hazırlanan brasserie tatlarını keşfe davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.