İstanbul’dan çıkan lezzetli baloncuklar şimdi Antalya’da
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 16.04.2019 09:39:42

İstanbul’dan çıkan lezzetli baloncuklar şimdi Antalya’da

Bubble Wrap İstanbul’un, Kadıköy Moda, Meydan AVM ve Nişantaşı Citys’den sonra yeni durağı Antalya oldu.

Baloncuklu özel bir hamur içerisinde tercihe göre dondurma ya da magnolia üzerine, mevsim meyveleri, farklı soslar, çikolata parçacıkları, çeşitli yemişler ve rengarenk şekerlemeler eklenerek dürüm şeklinde servis edilen Wrapleriyle festival havası yaratan mekan, Antalyalı lezzet tutkunlarıyla buluştu. Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, mega kentin dışındaki ilk mekanını Konyaaltı’nda açtı.

Açılışla birlikte Antalyalıların yoğun bir ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen Bubble Wrap İstanbul işletmecisi Aybars Görpe, “2019, markamız için bir sıçrama yılı olacak. Hem alışveriş merkezlerinden hem de kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci adaylarından Bubble Wrap İstanbul konseptine yoğun bir ilgi var. Kısa sürede 4 şubeye ulaştık. Yılsonuna kadar en az 10 farklı noktada daha olmak istiyoruz” dedi.

2017 yılında Kadıköy Moda’da aile işletmesi olarak açılan Bubble Wrap İstanbul, tadı, kokusu ve görüntüsü ile lezzet tutkunlarının kısa sürede müdavimi haline geldi. İstanbul ve Antalya ile birlikte şube sayısını dörde çıkaran mekan, hem kendi öz sermayesi hem de franchise modeliyle bu yıl Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri gibi büyük şehirler ile önemli tatil beldelerine de girmeyi amaçlıyor.

Ortalama yatırım maliyeti 150 bin lirayı geçmiyor
Alışveriş merkezlerinde ya da işlek caddeler üzerinde açılacak küçük metrekareli kiosk veya dükkan tarzındaki Bubble Wrap İstanbul’ların anahtar teslim ortalama maliyeti 150 bin lirayı geçmezken, yatırımın geri dönüş süresi ise 4 ila 6 ay olarak öngörülüyor. Bubble Wrap İstanbul’un, girişimcilere çok büyük ekonomik riskler almadan, düşük sermaye ile yüksek kar marjı vaad ettiğini vurgulayan Görpe, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcileri işbirliğine davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.