Ünlü şef Pere Planaguma FoodinLife işbirliği ile Sabrosa’da
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.04.2019 21:24:42

Ünlü şef Pere Planaguma FoodinLife işbirliği ile Sabrosa’da

FoodinLife işbirliği ile dünyaca ünlü İspanyol şef Pere Planaguma’nın Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un en yenisi Sabrosa için özel hazırladığı menüyü deneyimlemeye hazır olun!

Dünyanın önde gelen otellerinden Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, yeni cazibe merkezi Sabrosa ile seçkin lezzetler sunuyor. Antik dünya tatlarının modern çizgilerle yorumlandığı Sabrosa’da; Peru, Türk ve Asya mutfaklarını keşfedeceksiniz. Mevsimselliği ön planda tutarak yerel ve uluslararası ürünleri kullanan Sabrosa; deneyimli şefleri, iddialı sunumları, ambiyansı ve muhteşem manzarası ile şehrin en popüler adreslerinden olmaya aday.

Kendini günün her saati yaşayan, enerjik ve canlı olarak konumlayan Sabrosa; yaratıcı ve sofistike tarzıyla da dikkat çekiyor. İyi yemeğin muhteşem bir ambiyansla sunulduğu Sabrosa’da, Swissôtel’in sevilen Peru’lu Şefi Bruno Andres Santa Cruz ve iddiasıyla her zaman fark yaratan Executive Şef Ali Ronay imzası bulunuyor. Hazırladıkları menü konseptini ‘’klasik aynı zamanda trend, yenilikçi ama bir o kadar da sade ve şık’’ olarak tarif eden Ronay ile adeta bir lezzet yolcuğuna çıkacaksınız.

Katalan bölgesinin mevsimselliklerini usta bir incelikle ve sadelikle örnekleyen bir şef… Paris’teki La Tour d’Argent sonrasında Barselona’da bulunan 3 Michelin yıldızlı elBulli’de çalıştıktan sonra, World’s 50 Best Listesi’nde 2.’lik ve 1.’lik kazanmış Celler de Can Roca’da Head Chef olarak çalışmaya başladı.

10-12 Nisan tarihleri arasında Swissôtel’in en yenisi Sabrosa’nın özel misafiri olarak İstanbul’a gelen yıldız şef Pere Planaguma; Sabrosa’ya özel hazırladığı imza menüsünü kendine has tarzıyla sunacak.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.