III. İstanbul Aşçılar Festivali 28 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 20.03.2019 13:40:48

III. İstanbul Aşçılar Festivali 28 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek

Avrasya Aşçılar Derneği “3. İstanbul Aşçılar Festivali” (istcook fest 2019) 28 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek.

Avrasya Aşçılar Derneği tarafından düzenlenen festivalde aynı zamanda derneğin, 13. Yıl Kutlaması da gerçekleştirilecek. Etkinlikte sektörün önemli paydaşları bir araya gelecek. Ulusal ve uluslararası şefler, aşçılar, tedarikçiler, gastronomi öğrencileri, sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleri, gurmeler, meslek yazarları, akademisyenler, eğitimciler, bloggerlar etkinliğin konukları arasında yer alacak.

Festival süresince; katılımcı firmaların sunumları, interaktif gösteriler, Mutfak Sanatçıları Derneği üyelerinin birbirinden değerli pasta figür atölyeleri ile ünlü şeflerin carving (Sebze Oymacılığı), künefe show, “Şeflerle Geleceğin Yemekleri” söyleşilerinden oluşan dinletiler, çikolatanın şekil bulduğu yarışmalar gibi etkinlikler yer alırken, katılan misafirlere sürpriz hediyeler takdim edilecek.

Gün boyu sürecek festivalde bu yıl 2’ncisi düzenlenen ‘chocolate cup 2019’ çikolata yarışması; yarışmacıların 6 kategoride 1. 2. ve 3. olabilmek için çetin mücadelelerine sahne olacak ve yarışmacılara; kupa, madalya ve ödül törenleri gün sonunda takdim edilecek.

Mall of İstanbul‘da düzenlenecek organizasyonda, yemek ikramları ve sanatçı performansı eşliğinde unutulmaz bir gün geçirilmesi planlanıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.