Grand Hyatt İstanbul’dan muhteşem pazar kahvaltısı
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 19.03.2019 09:32:39

Grand Hyatt İstanbul’dan muhteşem pazar kahvaltısı

Grand Hyatt İstanbul’un yeni menüsü “Grand Kahvaltı” ile Pazar kahvaltınız bir şölene dönüşüyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden iş ve eğlence dünyasının merkezi Taksim’de, yer alan Grand Hyatt İstanbul, nezih ve sessiz bir ortamda misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 34 Restoran’ın şefleri Pazar kahvaltısını bir şölene dönüştürmek üzere hazırladıkları yeni kahvaltı menüsü “Grand Kahvaltı”yı sunuyor.

 

Ferah atmosferli restoranı ve şehrin ortasında gizlenmiş bahçesinde her Pazar 11.00 – 15.00 saatleri arasında “serpme” olarak sunulacak kahvaltı menüsü “Grand Kahvaltı” da; taze yeşilliklerden, peynir çeşitlerine, pastırmalı yumurtadan, muhlamaya kadar uzanan lezzetler yer alıyor. Sucuk, su böreği, ekmek çeşitleri, sokak simidi, kruvasan ve muffin gibi seçeneklerin yer aldığı kahvaltı menüsünde limitsiz çay ve bir adet taze meyve içeceği sunuluyor.

 

Pazar gününü keyifle geçirmek ve güzel bir atmosferde sevdikleriyle bir arada olmak isteyenlere özel hazırlanan ve rezervasyonla sunulan menünün fiyatı kişi başı 59 TL. “Grand Kahvaltı” dan 0-7 yaş aralığındaki çocuklar ücretsiz yararlanırken 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için ise yüzde 50 indirim uygulanıyor.

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.