Gastro Ponte, 21 Nisan’da Fairmont Quasar İstanbul’da İtalyan ve Türk mutfağı arasında köprü kuracak
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 15.03.2019 10:54:07

Gastro Ponte, 21 Nisan’da Fairmont Quasar İstanbul’da İtalyan ve Türk mutfağı arasında köprü kuracak

Sözen Organizasyon ve Yayıncılık tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Gastro Ponte, İtalyan mutfağının geleneksel tatlarını lezzet severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Gastro Ponte, bu yıl ilk kez Sözen Organizasyon ve Yayıncılık tarafından İtalyan Başkonsolosluğu ve İtalyan Ticaret Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek. 21 Nisan Pazar günü saat 12:00-20:00 saatleri arasında Fairmont Quasar İstanbul’da düzenlenecek olan organizasyon, İtalyan mutfağının geleneksel lezzetlerine ev sahipliği yapacak. İtalyan şeflerin özel sunumu ve sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla gerçekleşecek olan Gastro Ponte, İtalyan lezzet severlerini bir gün boyunca doyumsuz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Gastro Ponte, baharın ilk günlerinde İtalyan mutfağı ve Türk mutfağı arasında kültürel bir köprü oluşturarak İtalyan mutfağını, Türk şef ve sektör profesyonelleriyle aynı çatı altında birleştiriyor.

Sözen Organizasyon Hakkında:
Sözen Organizasyon ve Yayıncılık, sürekli gelişen ve değişen Türkiye gastronomi sektörünü; Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, Gastroway, Local Chef ve Osmanlı Saray Mutfağı Yarışması etkinlikleri ve içerik yönetimini üstlendiği GastroAntep, MezeFest gibi uluslararası marka ve etkinlikler ile birçok kez bir araya getirdi. Bu yıl da markaları arasına bir yenisini ekleyerek, Gastro Ponte ile İtalyan mutfağı ve Türk mutfağı arasında kültürel bir köprü oluşturarak İtalyan mutfağını, Türk şef ve sektör profesyonelleriyle aynı çatı altında bir araya getirmeye hazırlanıyor.
 
 
 

 

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.