Cafe Cadde’de çay saati
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 14.03.2019 09:45:15

Cafe Cadde’de çay saati

Çay içmenin her ne kadar saati olmasa da, öğle yemeği sonrası ve akşamüzeri taze demlenmiş bir çaya kim hayır diyebilir ki? Hele de yanında nefis tartoletler varsa…

Cafe Cadde 25 yıllık geçmişi ile günümüz lezzetlerini en sağlıklı ve lezzetli şekilde sunarken, geleneklerimize de sahip çıkarak akşamüzeri çay saati uygulaması sayesinde nefis tuzlu atıştırmalıklar ve tatlı servisi ile çay keyfinize eşlik ediyor.

2 kişilik çay saati tabağı ve limitsiz çay seçeneği ile öğleden sonra 3 ile 6 saatleri arasında bir çay molası vermek isteyenleri ağırlayan Cafe Cadde; aynı zamanda tüm menüsünü de servis etmeye devam ederek, geniş bir seçenek sunuyor.

Güneşin yüzünü gösterdiği bahar aylarında, cadde yürüyüşlerinize ve arkadaş toplantılarınıza keyif katmak için Cafe Cadde’de küçük bir ara vererek enerji toplayabilirsiniz.

Bağdat Cadde’sinin ilk mekanlarından Cafe Cadde; sürekli yenilenen mönüsü, profesyonel mutfak kadrosu ve hizmet kalitesi ile yediden yetmişe bütün misafirlerini mutlu etmeyi başarıyor. Sağlıklı beslenme ve gurme lezzet arayışında olanlar, şık ve konforlu ortamı tercih edenler, keyifli vakit geçirmek isteyenler için hepsi ve daha fazlası Cafe Cadde’de.

Cafe Cadde klasikleri arasına girmiş, Pazar açık büfe kahvaltılarını ve diğer lezzetleri tatmak, orman meyveli nefis cheese cake eşliğine bahçesinde kahvenizi yudumlamak ve özel sürprizlerle karşılaşmak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden çeyrek asırlık Cafe Cadde’ye uğramanızı öneririz.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.