argos in Cappadocia baharı karşılıyor
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 13.03.2019 12:01:54

argos in Cappadocia baharı karşılıyor

argos in Cappadocia, doğanın canlandığı ve vadilerin yeşille buluşmaya başladığı ilkbaharda Kapadokya’nın tadını çıkarmaya davet ediyor.

Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nın görkemli manzarasına her sabah şafakla yükselen rengarenk balonlar fon yaratırken, argos in Cappadocia, gözlerinizi hiç unutamayacağınız bir rüyaya açmaya çağırıyor.

 

Türkiye’nin “En İyi Kültürel Miras Oteli” argos in Cappadocia, konuklarına bu eşsiz coğrafyada doğal mağara süitleri veya özel teraslı taş konaklarında huzurlu bir mola sunuyor. Molanızı dilerseniz Wine Spectator tarafından beş kez “Mükemmellik Ödülü”ne layık görülen SEKİ Restaurant’ta, zengin bir açık büfe ve özel Kapadokya şaraplarını tadabileceğiniz “Cheese&Wine Time” saatleriyle, ister Türkiye’nin en özel etkinlik mekanlarından biri haline gelen antik Bezirhane’deki muhteşem konserlerle, ister Kapadokya’nın esrarengiz vadileri ve antik kiliselerini dolunay ışığında keşfe çıkacağınız “Moonlight Cappadocia” yürüyüşleriyle renklendirin.

 

Kapadokya’nın kalbindeki eski Uçhisar Köyü’nde “içinden köy geçen otel” argos in Cappadocia, baharın enerjisini keşfetmeyi ve doğanın mucizelerine tanıklık etmek isteyenleri bekliyor.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.