Delimonti’de kahvaltı keyfi bir başka
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.03.2019 09:38:21

Delimonti’de kahvaltı keyfi bir başka

Gastronomi market ve restoran konseptini evrensel mutfak anlayışı ile birleştiren Delimonti, yenilenen ve zenginleşen kahvaltı menüsü ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Şehrin karmaşası içinde güne keyifli bir başlangıç yapmak isteyenler için Delimonti’de özel lezzetlerden oluşan serpme kahvaltının yanı sıra pek çok seçenek de bulunuyor.

Delimonti’nin zengin serpme kahvaltısında; Ezine beyaz peynir, göbek kaşar, lokum peynir, sepet peynir, Erzincan tulum peyniri, füme kaburga, Tokat bez sucuk, Kars gravyeri, Kastamonu pastırma, Şebinkarahisar cevizi, kuru Ege inciri, siyah zeytin, Çengelköy salatalık, bahçe biber, bahçe yeşillikleri ve sahanda tereyağlı yumurta gibi birbirinden lezzetli çeşitler yer alıyor.

 

Muhlamamenemen ve sahanda sucuğun yanı sıra tereyağlı, sucuklu, kavurmalı ve pastırmalı olarak sunulan sahanda yumurta menünün diğer kahvaltılık lezzetlerinden. Yerel tatlara kendi yorumunu katarak misafirlerine sunan Delimonti’de turşu kavurmasıve sıcak peynir gibi alternatifler ile de haftanın her günü kahvaltı sofraları keyifleniyor.

 

Misafirler ayrıca Delimonti’nin gastronomi marketinden alışveriş yaparak özel tedarik edilen ürünlerin keyfini evlerinde de çıkarabiliyorlar.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.