Kahve Dünyası’nda Sıcak Bir Mola!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 17.02.2019 10:53:41

Kahve Dünyası’nda Sıcak Bir Mola!

Kahve Dünyası, kış günlerinde içleri ısıtan yepyeni lezzetler sunmaya devam ediyor. Zerdeçal, tarçın, zencefil ve karabiberli özel karışımıyla şifa deposu olan Zerdeçal Latte ve bitter çikolata ile espressonun eşsiz uyumunu yansıtan Kahveli Sıcak Çikolata her yudumda mutluluk veriyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, soğuk kış günlerine özel reçeteleriyle enfes bir lezzet deneyimi sunuyor. Kahve Dünyası misafirlerinin yeni favorileri olmaya aday lezzetler ise Zerdeçal Latte ve Kahveli Sıcak Çikolata!

 

Zerdeçal, tarçın, zencefil ve karabiberli baharat karışımının Hindistan cevizi püresi ve tam yağlı süt ile buluştuğu ‘Zerdeçal Latte’, damaklarda unutulmaz bir tat bırakırken yıldız anason süslemeli şık sunumuyla keyfi katlıyor.

 

Kahvelerini Brezilya, Kolombiya, Guatemala, Kosta Rika ve Kenya gibi farklı coğrafyalarda yetişen, kendine has aroması ve karakteristik özellikleri olan çekirdekler ile hazırlayan Kahve Dünyası, çikolatalarının dolgun lezzetini ise dünyaca tercih edilen, birinci kalite Gana ve Fildişi Sahili menşeli kakao tanelerinden elde ediyor.

 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.