Eataly’den eğlenceli Sevgililer Günü aktiviteleri!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 09.02.2019 10:11:04

Eataly’den eğlenceli Sevgililer Günü aktiviteleri!

14 Şubat Sevgililer Günü heyecanı yaklaşırken Eataly, mutfak atölyesinde Sevgililer Günü için birbirinden özel workshoplar hazırladı.

12 Şubat’tan itibaren başlayan farklı workshoplar ile hem tadına varacağınız, hem keyfinizi çıkaracağınız workshoplar Eataly’de.
14 Şubat gecesi ise Alpi’de Eataly şeflerinin özel olarak hazırladığı menü ve canlı müzik eşliğinde olağanüstü bir program yer alıyor. Tamamen özel İtalyan lezzetlerini içeren menüde başlangıç olarak fırınlanmış pancar küpleri üzerine turp, elma parçacıkları, gorgonzola peynirli mousse ve baharatlı kızarmış cevizli Barbabietole Gorgonzola servis edilirken, ara sıcak olarak dana etli, dağ mantarlı ve trüflü zeytinyağlı Ravioli di Stracotto, ana yemek olarak ise kırmızı şarap sosu ile hazırlanan fırınlanmış kuzu risotto, balkabağı püresi ve kök kerevizin eşssiz uyumu Rolle di Agnello bu özel geceye eşlik edenlere sunulacak. Son zamanların en tatlı ve lezzetlisi Ruby çikolata ile hazırlanan mousse ise tatlı bir son ile sevgililer günü akşamı damaklarda eşsiz bir tad bırakacak. Bu özel menü iki kişi için 1 şişe dahil 380 TL olarak, Eataly ve Biletix üzerinden satılıyor.
 

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.