Cafe Cadde’den Tandır Burger Lezzeti
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 09.02.2019 09:47:36

Cafe Cadde’den Tandır Burger Lezzeti

25 yıllık geçmişi ile Bağdat Caddesi’nin en eski cafesi olan Cafe Cadde, sürekli yenilediği menüsüne her ay farklı lezzetler katmaya devam ediyor.

Geleneksel Türk mutfağına ait kuzu tandır ile hamburgeri buluşturan Cafe Cadde, nefis bir lezzet yaratarak adeta 3 nesli bir araya getirdi. Bol kekikli tandır etinin, karamelize soğan ve cheddar peyniri ile buluşup, özel hamburger ekmeğinde sunulduğu Tandır Burger, yanındaki patatesi ve özel sosları ile hem büyüklerin hem de küçüklerin favorileri arasına girmeyi başardı. Geleneksel lezzetin modern yorumu olarak sunulan Tandır Burger; yeni nesle geleneksel yemekleri sevdirirken, eskilere de sağlıklı hamburger yeme fırsatı sunuyor.
Cafe Cadde klasikleri arasına girmiş, Pazar açık büfe kahvaltıları, orman meyveli nefis cheesecake gibi lezzetleri ile ekmeklerini dahi kendi mutfağında yapan, taze ve sağlıklı beslenme konularında oldukça hassasiyet gösteren Cafe Cadde, Bağdat Caddesi’ndeki çeyrek asırlık serüvenine, geleneksel lezzetlere kattığı modern yorumlar ile devam ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.