Glens İstanbul özel kokteylleri ile yemeklere lezzet, sohbetlere keyif katıyor!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.02.2019 09:24:04

Glens İstanbul özel kokteylleri ile yemeklere lezzet, sohbetlere keyif katıyor!

“İyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyansın” buluşma noktası, İstanbul’un önde gelen adreslerinden Glens İstanbul, karakterine özel kokteylleri ile yemeklere lezzet, sohbetlere keyif katıyor!

İstanbul’un önde gelen bölgelerinden Nişantaşı, Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldığı günden bu yana yoğun ilgi gören ve semtin enerjisinden aldığı ilhamı seçkin deneyimlere, ayrıcalıklı anlara dönüştüren Glens İstanbul, “iyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyans” anlayışını, karakterini yansıtan, benzersiz kokteylleri ile taçlandırıyor.

 

Glens İstanbul, her damak tadına hitap eden, günün her saatine keyifle eşlik eden, tatları kadar sunumlarıyla da iştah kabartan kokteylleri ile büyük ilgi görüyor!

 

Glens İstanbul, The Fire of Rome, Pisco & Disco, Silver Cloud, Papercorn Peach gibi her biri farklı tatlara ve ruhlara sahip olan kokteylleri ile keyifli bir mola vermeye, şehrin ve günün stresinden arınmaya, iş çıkışlarında keyifli buluşmalar yaşamaya, eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşamaya davet ediyor.

Kokteyllerinin yanı sıra dünyanın en iyi single malt seçeneklerini de sunan, oldukça zengin viski mahzeni ve İtalya’nın en bereketli bağlarından, özenle hazırlanan çeşitlerin olduğu şarap kavıyla da öne çıkan Glens İstanbul, her detayıyla misafirlerine seçkin deneyimler yaşatıyor. “İyi yemek, iyi müzik, iyi ambiyans”ın buluşma noktası olarak öne çıkan, iştah kabartan yemeklerinden trend yaratan partilere ve ses getiren performans gecelerine kadar her detayında misafirlerinin anlarına seçkin deneyimler katan Glens İstanbul, sezonun keyfini benzersiz kokteylleri ile taçlandırmaya davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.