Lezzetli baloncuklar Avrupa Yakası’na taştı!
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 08.02.2019 09:20:43

Lezzetli baloncuklar Avrupa Yakası’na taştı!

Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, Meydan AVM’den sonra kioks tarzındaki yeni dükkanını Nişantaşı Citys’de açtı. Türkiye’deki her alışveriş merkezinde olma hedefiyle büyümesini sürdüren Bubble Wrap İstanbul, şehir dışındaki ilk dükkanını ise Sahil Antalya’da hizmete sokacak.

2017 yılında Kadıköy Moda’da aile işletmesi olarak açılan Bubble Wrap İstanbul, tadı, kokusu ve görüntüsü ile lezzet tutkunlarının kısa sürede müdavimi haline geldi. İstanbul ve Antalya ile birlikte şube sayısını dörde çıkaran mekan, hem kendi öz sermayesi hem de franchise modeliyle bu yıl Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri gibi büyük şehirler ile önemli tatil beldelerine de girmeyi amaçlıyor.

Ortalama yatırım maliyeti 150 bin lirayı geçmiyor!

Önemli alışveriş merkezi zincirleriyle görüşmelerinin sürdüğünü söyleyen Bubble Wrap İstanbul işletmecisi Aybars Görpe, “2019, markamız için bir sıçrama yılı olacak. Hem alışveriş merkezlerinden hem de kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci adaylarından yoğun bir ilgi var. Kısa sürede 4 şubeye ulaştık. Yılsonuna kadar en az 10 farklı noktada daha olmak istiyoruz” dedi. Alışveriş merkezlerinde ya da işlek caddeler üzerinde açılacak küçük metrekareli kiosk veya dükkan tarzındaki Bubble Wrap İstanbul’ların anahtar teslim ortalama maliyeti 150 bin lirayı geçmezken, yatırımın geri dönüş süresi ise 4 ila 6 ay olarak öngörülüyor. Bubble Wrap İstanbul’un, girişimcilere çok büyük ekonomik riskler almadan, düşük sermaye ile yüksek kar marjı vaad ettiğini vurgulayan Görpe, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcileri işbirliğine davet ediyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.