Özsüt’ten Sevgililer Günü’ne özel lezzetler
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 07.02.2019 09:31:47

Özsüt’ten Sevgililer Günü’ne özel lezzetler

Birlikteliklerini kutlamak isteyen sevgililer için benzersiz tatlar sunan Özsüt’ün Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı ürünler, hem damağa hem de gözlere hitap ediyor. Özsüt’ün sımsıcak ortamında aşklarını tazeleyen sevgililer, kalp şeklinde hazırlanmış Aşk ve Kırmızı adını taşıyan Sevgililer Günü lezzetleriyle mutluluklarına mutluluk katacaklar.

Özsüt’ün sevgililer için sunduğu eşsiz tatlar, karamelli mus ve muzun muhteşem karışımından oluşan kalp şeklindeki Kırmızı ile çilek ve çikolatanın enfes bir kekle buluştuğu Aşk’tan oluşuyor.

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, Sevgililer Günü’ne özel, tadına doyum olmayan lezzetler sunuyor. Benzersiz tatlarının yanı sıra zarif tasarımlarıyla hem damağa hem de gözlere hitap eden ürünler, Özsüt’ün maharetli aşçıları tarafından özenle hazırlandı.

 

Muz ve karamelin mükemmel karışımından oluşan benzersiz lezzetiyle Sevgililer Günü’nü şenlendiren Kırmızı, kırmızı kalp şeklindeki tasarımıyla sevgililerin tatlı sohbetlerine romantizm katacak. Dekorunda Hindistan cevizi ve muzlu parfenin kullanıldığı Kırmızı, sade kek katları arasına yayılan karamelli mus ve muz karışımıyla aşkın tatlılığını damaklarda hissettiriyor.

 

Özsüt’ün Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı ikinci sürprizi ise çilek ve çikolatayla taçlanan Aşk. Kakaolu kek katları arasında uzanan çikolatalı mus ve çilekten gelen yumuşacık ve taptaze dokusuyla sevgililerin gününe keyif katan Aşk, misafirlerin beğenisine çilek parfeli kalp dekoruyla sunuluyor.

 

Hindistan cevizinin kapladığı beyaz zemin üzerindeki çilek parfeli kalbe, dantel çikolatayla işlenen diğer bir kalp süslemesinin eşlik ettiği Aşk, çiftlerin mutluluğuna mutluluk katan bir lezzet.

Özsüt ustalarının bu özel günü kutlayan çiftleri düşünerek iki kişilik olarak hazırladığı Kırmızı ve Aşk, 39 TL’den satışa sunuluyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.