Kahve Dünyası’ndan çikolata kaplı lezzetler
foodinlife.com.tr - haber / Eklenme Tarihi: 12.01.2019 11:15:45

Kahve Dünyası’ndan çikolata kaplı lezzetler

Kahve Dünyası’nın eşsiz çikolatası sevilen lezzetlerle buluşunca tadına doyum olmuyor. Lokum, badem ezmesi, kestane ve portakalı gerçek çikolatayla kaplayan Kahve Dünyası, lezzeti adeta doruklara taşıyor.

 

Kahve Dünyası, Gana ve Fildişi Sahili’nden gelen birinci kalite kakao taneleriyle hazırlanan gerçek çikolatasıyla kapladığı lokum, badem ezmesi, kestane ve portakal ile lezzeti ve keyfi ikiye katlıyor. Tadanın müdavimi olduğu çikolata kaplı lezzetler, bir fincan kahvenin yanına da çok yakışıyor!

 

Kahve Dünyası’nın kışın en sevilen lezzetlerinden kestaneyi çikolatayla buluşturarak eşsiz bir uyum yakalıyor. Kestanenin bitter çikolata ile kaplanıp Antep fıstığı ile lezzetlendirildiğiÇikolata Kaplı Kestane, deneyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

 

Çifte kavrulmuş lokum, çikolatayla kaplanınca damaklarda adeta bir şenlik yaşatıyor. Kahve Dünyası, Sütlü Çikolata Kaplı Lokum ve Bitter Çikolata Kaplı Lokumu 250 gramlık paketlerin yanı sıra 500 ve 860 gramlık hediyelik kutularda da satışa sunarak bu lezzeti sevdiklerinizle paylaşmanıza imkan sunuyor.

 

Kahve Dünyası, misafirlerini geleneksel badem ezmesi lezzetinin gerçek çikolatayla eşsiz uyumuyla tanıştırıyor. 440 gramlık hediyelik kutularda satışa sunulan Sütlü Çikolata Kaplı Badem Ezmesi ve Bitter Çikolata Kaplı Badem Ezmesi, en tatlı anlara eşlik ediyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Çikolata Kaplı Portakal Dilimi ile çikolatanın dayanılmaz tadını portakalın benzersiz aromasıyla zenginleştiriyor. Portakal dilimi şekerlemelerinin bitter çikolatayla kaplanarak hazırlandığı Çikolata Kaplı Portakal Dilimi, lezzetiyle alışkanlık yapıyor.

Yorum Ekleyin :

İçeriklere yorum ekleyebilmek için lütfen kullanıcı girişi yapın.